Taxi vagy mentő?

Figyelt kérdés
Nincs autónk. Bár a kórház sétatávolságot tekintve kb. 20 percre van, nem tudom, mennyire reális az, hogy odasétálok/megyek 2 buszmegállót, ha úgy alakul, hogy itt az idő.

2017. aug. 25. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a 20 perc séta nincs messze gyalog, csak ne akkor indulj el otthonról, amikor már tolódásaid vannak.
2017. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tudsz besétálni akkor nyugodtan lehet mentőt hívni.
2017. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
taxi :) a séta csak jó mert jobban rásegít a dolgokra,de azért más amikor az emberre a kórházba sétálgatva jön rá hirtelen a 2 perces fájás és más amikor fél úton a kórháztól . Az első gyereknél este 8kor kezdődtek a fájások és oxitocinnal tuningolva délután kettőre lett meg...az országot átvonatozhattam volna :D A másodiknál meg kemény 40 perc telt el az első fájástól mire a kezembe lett (habár fájás nélkül már bő 3 ujjnyira nyitva voltam)
2017. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem a taxit, mert nem tudom, a mentő kijön-e szülő nőért, hiszen nem haldoklom. Viszont a taxisokról meg hallottam, hogy nem szívesen visznek kismamákat, mert összeszennyezhetik a kocsit
2017. aug. 25. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindegy. Attol fugg hol tartasz. Nekem azt mondta a doki akkor kell menni ha elfolyik a viz vagy ha 5perces fajasok vannak. (bar nem tudom, sose szultem..tuti berohangalok meg vagy 3-szor mire tenyleg szulni fogok amilyen bena vagyok)

Szombat ejjel lehet nehezebb egy taxi, es valszleg a buszok meg egyebek se a gyakori menetrendrol híresek. Hétfőn reggel ha suli van a tömegközlekedés lesz esélytelen ha elkezdődik az iskola..

Talan a mentő mindig jo opcio.


De rohogni fogtok, volt egy téves berohanásunk a korhazba hetfon. Rohanás az túlzás.. Szóval halal nyugodtan elvonszoltam magam (férjem persze segített) a troliig es betroliztunk a korhazba :) mi is kb 20 percre (se), 4 megallora lakunk a kórháztól. Trolin megkerdezte egy neni: Szülés? Nézek ra.. :) nem tudom.. Remélem meg nem. (37h5n vtam) erre ramnez.. Hat lehet... Nagyon agonizál. :) fogalmam sincs mit akart ezzel kifejezni de tuti rosszul festhettem. Egyben vagyunk.. De legalabb kipróbáltuk.. Max 30p alatt benn vtam ugy h nappal-trolival.

2017. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom akkor ott fogsz szülni, ahova tartozol, ugye? Nekünk a szülésfelkészítőn mondták, hogy ha vki nem abba a kórházba készül szülni, ahova tartozik, ha nem muszáj, ne mentőt hívjon, mert nem 1-2 esetben előfordult, hogy hiába mondta a vajúdó anyuka, hogy melyik kórházba vigyék, a területiben kirakták. És nem másik anyuka mondta, hanem a kórházban dolgozók :(
2017. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem volt beírva a kiskönyvükbe a kórház címe ahol a fogadott orvos dolgozik?
2017. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tartózkodásilag be vagyunk ide jelentve, igen, de amúgy itt van a fogadott orvosom is.
2017. aug. 25. 15:18
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

2-es vagyok.

Megindult szüléshez kimegy a mentő.

2017. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es: hát ebbe így nem mélyedtünk el...

De akkor a kérdezőt ez a veszély nem fenyegeti

2017. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!