Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tonic ivás, kinél vált be...

A tonic ivás, kinél vált be mint szülés indító praktika?

Figyelt kérdés
Igaz, h 1-2litert kellene inni? :)

2017. aug. 25. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Vigyázz azért a tonic vedeléssel, mert nem tudni, a nagy mennyiségű kinin milyen hatással lehet magzatodra.


Inkább igyál málnalevél teát és nagyon szuper homeós készítmények is vannak, amik direkt szülés előtti időszakban készítik fel a méhet a megterhelésre.

2017. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Iszom már pár hete a málnalevél teát, plusz szedem a homeós bogyókat, eléggé sokat sétálok is. De semmennyire se vagyok nyitott még. :) Kicsit elszomorít, nem akarom, h indítsanak. Sajnos túl későn tudtam meg, h a fogadott dokim előszeretettel szereti használni az oxit. Gondoltam jövőhéten kipróbálok egy két praktikát hátha. Semmi kedvem nem lenne a 40.hét után még egy 1hetet ráhúzni.

Most 38.hét 3naposak vagyunk.

2017. aug. 25. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik szülés inditó praktika,ezek csak véletlenek,aki azt valja hogy a tonic indította be a folyamatot (vagy lépcsözés stb.) annak nagy valószinüséggel minden esetben beindult volna.Hidd el csak akkor fog kijönni mikor ö akarja,vagy ha a korhazban meginditják...

Kitartás, tudom hogy a vége már nagyon nehéz,én mára voltam kiírva és semmi...

2017. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem. 2x ittam, pár órán belül 1,75 literes üveget. A második kísérlet 3-4 nappal volt szülés előtt. Nem csinált a tonik semmit. A meleg (nem forró) víz se, a nagytakarítás se, a szex se. Túlhordtam.
2017. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
38 hetesen miért akarsz már mindenáron megszülni? Egyébként az nem jelent semmit, hogy zárt vagy, nekem zártról indult be hirtelen, illetve 3 ujjnyi-ig nem éreztem fájást. Előző nap meg zárt voltam, szóval suttyomban is kinyílhat! Nyugalom, van még időd!
2017. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akar a gyerek meg jonni, akkor a tonictol se fog :) De en azert megprobalklztam sokmindennel. Lepcsoztem(napi 3szor fel a 10. emeletig), terdepelve takaritottam, baracklevet ittam(na meg ez valt be a legjobban) A negykezlab takaritas azert is jo, mert beilleszkedik a baba feje, hamarabb megszuletik igy (a szulesznom tanacsolta) sok sikert es konnyu szulest!

(ja, a tonic se valt be) baracklebol 1 litert ittam, utana elment a nyakdugo

2017. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.:)

Jövőhéten gondoltam kipróbálni.. Akkor már 39hetesek leszünk.

2017. aug. 25. 20:18
 8/12 A kérdező kommentje:
Na a baracklevet megpróbálom. :D pont ma csinált a férjem házi rostos baracklevet :D a pici feje már be van ékelődve.
2017. aug. 25. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szivassatok, 1 rakat barackot eszek 27 hetesen. 😊

Mikor nem tudtam, hogy vetélést okozhat a tonik megittam vagy 3 pohárral egy nap pár hetes terhesen.

Nem tudok ezek után hinni az ilyesmikben.

2017. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak legendák, hogy bármi is segít. Én is túlvittem a terminust, semmi se hatott, jön amikor akar. 39 hetesen se baj, ha nem jön. Gondolom minimum 2 naponta van ctg és ott kiderül, ha esetleg lesz fájásod:).
2017. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!