Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik igy inditoták mikorra...

Akik igy inditoták mikorra szültek meg?

Figyelt kérdés
Ma a kórházban kaptam méhszájérlelő tablettát. Kb 30 perc mulva távozott a nyákdugó elég tetemes mennyiségű volt. Reggel 2 ujnyira voltam nyitva. Mikorra lehet ebből baba itt a kórházban nem mond senki semmit csak a szokásos türelem meg elöbb utóbb.... Most már fájdogál a derekam hasam alja meg volt már 3-4 összehúzódás eddig semmi nem volt. Szerintetek mikor lehet ebből szülés?
2017. aug. 30. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy reagál, ezért senki nem fogja tudni biztosra mondani. Van aki saját magától tágul gond nélkül és gyorsan, nekem meg az oxitocin se segített. Szóval lehet h még ma meglesz a babád, lehet h csak holnap, nem tudni.
2017. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két ujjnyinál bármikor. Nem indult még meg?
2017. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos eggyenlőre "csak" fájásokat generált de ebben a..... Kórházban be. Nem. Kötnék az oxytocint hogy haladjunk.... Inkább szenvedjen az ember jó hosszan .... Nem is értem
2017. aug. 30. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Kitartás! Tágultál már azóta?
2017. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs... Csendes magányomban szenvedek az osztályon🙁 esze volt ctg látszotak a fájások azt azt mondták mennyek vissza ha ugy gondolom... Vagy elfolyik a víz... Itt most az a kérdés hogy mikor mehetek vissza hogy még meg is vizsgál nak... Komolyan sírni volna kedvem hogy ennyire nem érdekli Öket😢😢
2017. aug. 30. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem inditották,de a nyákdugó vasárnap ment el,kedden egész nap fájt a derekam hátam,enyhe görcsök jöttek mentek,de inkább csak keményedett a hassam mint fájt.Aznap este 9kor elfolyt a magzatvíz.Viszont 2héttel előtte már 2ujjnyira nyitva volt a méhszáj és a méhnyak 1,6cm-re rövidült...
2017. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2017. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Inkább örülj, hogy nem oxitocinoznak azonnal! Hidd el, jobb az neked így! Már nincs sok hátra, de szerintem lehet, h már babázol.
2017. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy csak annyira avatkoznak a természet rendjébe, amennyire muszáj! Drukkolok! Remélem már megszültél:).
2017. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 31.én megszületett a kislányom :) igazából ott akkor én ezt hogy "nm foglalkoztak velem" rosszul éltem meg mert egyedül voltam hajnali 2 órakor hívtam a férjem hogy jöjjön... Miután Ö bejöhetett hozzám onnantól kezdve én is megnyugodtam és minden rendben zajlott és élmény lett ez a szülésem... :) vagyis most már nem is emlékszem a fájdalomra... :) Remélem hogy lesz még részem ebben a csodás dologban......
2017. szept. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!