Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes terhes vagyok, ma...

37 hetes terhes vagyok, ma voltam a dokimnal es a cg-m 1000-es volt. Mit jelent pontosan, mikorra várhatom a kisfiúnkat?! Egy türelmetlen leendő anyuka :D

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

5 heten belul.

Tudom, hogy baromi idegesito a valaszom, meg a varakozas, de tenyleg semmibol nem lehet elore megmondani, mikor jon a baba. Nekem pl 37 hetesen elment a nyakdugo, ezutan meg 3 hetig bent volt a fiam.

Sajnos a varakozas marad csak :) kitartas es gratulalok a babahoz!

2016. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) hát akkor várunk :D
2016. okt. 12. 21:55
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nekem 30. héttől 1000 volt a Cg-m, mégis úgy indítottak 8 napos terminus-túllépésnél. 38. héten már 1100 voltam, indítás előtt meg már teljesen nyitva, mégse akart beindulni... Szóval nincs garancia, lehet, hogy még ma este elfolyik a magzatvized, lehet, hogy 42 hetesen indítanak.
2016. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat igen mar bármi lehetséges, csak ugy kelni minden reggel, hogy talán ez lesz a nagy nap, aztán mégsem :/ dél hat meg jól érzi bent magát lehet :) fel egyébként semmi fajast nem érzek, semmi görcs, néha estenkent nyilal az oldalam de ennyi :) köszi a választ egyébként :)
2016. okt. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!