Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg lehet szülni egy közel 4...

Meg lehet szülni egy közel 4 kilós babát természetes úton?

Figyelt kérdés

A babám már 36. héten is 3000g felett volt, és egyszerűen nem akar megszületni, pedig mindjárt itt a 40. hét, meg hidegfront is van... se egy fájásszerűség nincs, még a hasam sem szállt le.


Örülnék, ha nem kéne császározni, de ugyanakkor félek a természetes szüléstől is.


2017. szept. 3. 01:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a 37. héten 3700 grammot mondtak, a 40. héten 4 kg felettit, másnap 3550 grammal született. Szóval nem biztos, hogy olyan nagy baba lesz.
2017. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Meg lehet. Én pár hónapja szültem természetes úton, a pici súlya 4 kg felett volt. Első baba. :)
2017. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szia! Az sem fontos Te milyen magas, inkább mennyire tudsz majd tágulni és mennyire vagy "rugalmas". Nekem mondjuk a dokim azt mondta, hogy 4 kg feletti gyereket nem fogja engedni, hogy megszüljek, akkor program császár lett volna. Azért merült ez fel, mert nálunk is a férjem és a 3 testvére 4,5 kg felett születtek természetes úton. Az anyukája él és virul:).
2017. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2t is szültem. Én 178 cm vagyok, közepes csontozattal (nem túl széles csípővel). Az eslő 4380 gr volt, 36os fejkörfogattal, 15 óra alatt lett meg, picit szakadtam és volt gátmetszés, szépen felépültem. Második babám 4450 gr, 37es fejkörfogat. Csak gátmetszés volt.
2017. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Persze, már régen is meg lehetett. Csak nem szabad megijedni, hogy milyen szegény összepréseltnek néz ki születés után. Másnapra kisimul, kinyúlik.
2017. szept. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25ös nem tudom miről beszélsz az én gyerekeim nem voltak összpréselve szülés után.Jobban néztek ki mint a császáros gyerekem akinek egy hatalmas pukli volt a fején az elhúzódó sikertelen kitolás miatt.

Ha gyors a kitolás nem lesz csúcs feje a gyereknek.És a gyors alatt nem azt értem h a doki siettet hanem ha szerencséd van.

2017. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Anyukám is megszülte öcsémet, 4600g-al, 37-es fejkörfogattal. Igaz a medencecsontja eltört szülés közben... 30 éve vidéki kis kórházba a kutya sem foglalkozott vele. :(
2017. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!