Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a gyerek sosem fog tudni...

Ez a gyerek sosem fog tudni természetes úton megszületni?

Figyelt kérdés
Szülésznő mondta szülés közben, ezért császároztak meg. Elhangzott már ilyen a ti szülésznőtök / orvosotok szájából is?

2017. szept. 10. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Így, ebben a formában nem hangzott el, mert teljesen evidens volt, hogy csak császárral tudok szülni, de mindenki tisztában volt vele, hogy természetes úton nem jöhet ki a lányom, engem nem zavart a dolog.
2017. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akiket csaszaroznak,altalaban ez a helyzet áll fenn..nálam is mondták,sokat vártunk,végül doki mondta ki,hogy eleg,nem tud megszületni ,császár.. Ezután még siman szulhetsz természetes úton,ha akarsz..ha egeszsegesek vagytok mindketten,kar ezen rugozni..
2017. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel ezt egy technikai kérdésnek. Az a lényeg, hogy megszületett, remélhetõleg mindketten jól vagytok, az pedig részletkérdés, hogy hogyan. Most már ott van veled, gondoznod kell, szeretgetned. Az nem segít, ha ezen rágódsz, változtatni nem tudsz rajta, de nem is kell. Lehet, hogy oka volt, hogy "nem tudott" megszületni természetes úton. De megszületett, együtt vagytok, ez a fontos! :) Jó babázást!
2017. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm és a Kisbabája is majdnem ott maradt, mert az orvos azt mondta adjunk egy esélyt a dolognak, 12 óra után 1-1,5 perces fájásokkal. Adtak, de nem sikerült, császár lett. Kisfia élete egy hajszálon múlt, sokáig kérdés volt, hogy nem lett-e oxigénhiányos. Szerintem is az a lényeg, hogy kinn van és mindketten jól vagytok:)! Élvezd a Kisbabád, mert hihetetlen gyorsan repül az idő!
2017. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4 órája voltam teljesen nyitva.Próbálkoztunk a kitolással.Az utolsó vizsgálatnál a doki mondta,hogy nem fér ki,megyünk a műtőbe,nem várunk tovább.

Valóban nem volt pici (4kg),de azóta már szültem 2x természetes úton.Az egyik 3.6kg a másik 4kg.

2017. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

"A maga helyzete nem egyszerű. Ebben az állapotban legalább 20 órás vajúdás áll Ön előtt, amit a babája biztosan nem fog túlélni!"

Ezt mondta az orvos a szemembe az oxitocinos terhelés előtt. Betöltött 42 hetes voltam, 12 magzatvíz vizsgálaton után is csak 1 ujjnyira nyitva, faros fekvésű, nagynak saccolt babával.

2017. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elhangzik sokszor, mert a téraránytalanság (a gyerek feje a csontos medence legkisebb átmérőjű területén nem tud áthaladni) sokszor nem látható előre, akár csak hosszú vajúdás után derül ki egyértelműen.
2017. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!