Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alacsony fájdalomküszöb...

Alacsony fájdalomküszöb miatti császár?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy valakit azért császároznak meg, mert a doktor látja, hogy a kismama nem fogja kibírni a tolófájásokat?

2017. szept. 10. 19:37
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
82%

Azert mert nekem más a tapasztalatom.. hát nagyon gyerekes emiatt igy lehuzni!

Csak leírtam, velem hogyan volt. Nem tamado valasz akart lenni.. SAJÁT tapasztalat. Nekem nem fájt utána , csak tenyleg ritkan. Inkább ha lepihentem es aztan felkeltem akkor fájt. De inkább húzódott. 1 het utan kutya bajom sem volt míg egyik csaszaros baratnom 3 hetig szenvedett. Unokanoverem a termeszetes szules utan a varratok miatt szenvedett nagyon sokáig! Ez alapból attól is függ, hogyan zajlik a szules gondolom es mennyire gyötri meg az alfelet.:/

2017. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
71%
11 ne is foglalkozz vele, nekem sem fájt, le is nulláztak, dehát inkább legyen 0%, mint hogy fájjon. Csak azt nem értem miért kell félelmet kelteni más nőkben, amikor nem is kevés nőnek szinte egyáltalán nem fáj a császár.
2017. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, mindenki le lett pontozva, függetlenül attól, hogy mit válaszolt 😃
2017. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
69%
De a lepontozók sose irják mi bajuk🙄🙄🙄
2017. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
42%
ne akarj ilyet magadnak, mert a császár sokkal nehezebb. én 4 órával a szülés után már simán mentem mindenfelé, a császáros szobatásam meg akkor már 2 hete ott feküdt mert fertőzést kapott. nekem amúgy majdnem császár lett, mert annyira fájt, hogy majdnem elájultam. nagyon kevés kellett hozzá. ez az egyetlen ok, hogy a fájdalom miatt császároznak, de ezt ne akard magadnak.
2017. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy most alacsony a fájdalomküszöböd nem feltétlenül jelenti azt hogy nem fogid kibírnu, hisz szüléskor a hormonok is dolgoznak amik ezt segítik.

A másik: sokminden fejben dől el! Úgy készülj hogy erős vagy és ezt te igenis meg tudod csinálni.

2017. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
44%

Csaszar utan 5 oraval setaltam, 12 oraval otthon tettem vettem, egyedul tusoltam es hajatmostam. ( kulfold )

Cseppet sem fajt.

Ja, es nagyon kicsi a fajdalomkuszobom, ha kicsit is faj pl a fejem mar rohanok a gyogyszerert.

2017. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%

Ooh én is nagyon megszenvedtem a császár után.egy hónap kellett ahhoz h gond nélkül tudjak csinálni mindent!(gondolok itt az ágyból felkelés,séta,gyerek ki-be pakolása a kiságybol meg az emelgetese.)

Emlékszem szülés utáni 2.héten elmentem a boltba.na azt hittem nem élem túl annyira fájt már mindenem!

Amugy nekem is nagyon magas a fájdalomkuszobom,de ha belegondolunk ez egy nagyon komoly hasi műtét!nem azt mondom h a sima szülés jobb mert bizony ott is van olyan aki hónapokig szenved utána mindenféle problémával :/

A kérdésre válaszolva nem hiszem h van ilyen!

2017. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
25%

Dehogy komoly hasi műtét, fejezzük már be ezt a marhaságot.

Igen az volt 30 évvel ezelőtt. A császár ma egy 20 perces rutin műtét, ahol már évtizedek óta nem vágnak izmot, mindössze a hasfalon egy újjnyi hosszú metszés, minden marad a helyén.

A császármetszésnél, egy fogtömés is tovább tart.

2017. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyszaladásos, gátmetszéses szés után 2 hétig nem tudtam felkelni az ágyból és ég 2 hónap után is fájt az alfelem. A császáros barátnőm meg 1 nappal császár után vígan sétálgatott a kórházban és húzó, feszítő fájdalmat érzett a hasában. Hagyjuk már ezt az állandó versengést, melyik fájdalmasabb, mert nincs két egyforma szülés. Mindkét formája tud hetekkel utána is pokolian fájni.

A fájdalomküszöböd miatt ne aggódj, valóban rásegítenek a hormonok, de ha látják, hogy tényleg véged van, megtaláljám a módját, hogy segítsenek. Akár császárral is.

2017. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!