Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség után hogy nyertétek...

Terhesség után hogy nyertétek vissza eredeti alakotokat lányok? Lehetséges visszanyerni az eredeti testünket? Hogyan? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és attól még, hogy szülök egy kisbabát, szeretném utána visszanyerni az alakomat, és nem szeretnék csíkokat, megereszkedett, csúnya melleket, hasat, combokat, feneket! Ti hogy nyertétek vissza alakotokat? Szülés után is szép és vonzó szeretnék lenni a páromnak! Kérlek csak normális válaszokat adjatok!

2017. szept. 15. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Ezek fele genetika masik fele rajtad mulik a 3.fele ellen meg nem tehetsz


Én 2 kg plusszal mentem szülni.

-2 vel jöttem haza!

Csíkom kettő lett a hasammal semmi baj, de ahhoz kepest milyen sportos voltam meg feszes most löttyedt vagyok, de már tornázok 3 hónapja es alakul. Sajnos szoptatni 2 hónapig tudtam , igy nem igazán látszik semmi rajta csak 2-3 csík mert megnőttek aztan ugye visszaálltak a régibe.

Nekem az nem tetszik h a hajam hullik meg h vekonyabb vagyok. Sosem akartam igy kinezni. De ez van!

2017. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Én 6hete szültem a harmadik babámat,28!!!!!kilót hiztam.5-6kilo van most rajtam,egy hét után napi 10perces gyakorlatokat végeztem,semmi cukor semmi liszt,csak vizet iszom,kerülöm a burgonyát is.2hete járok edző terembe heti 2-3alkalommal,amikor nem megyek itthon edzek vagy elmegyek futni.Szoptatok de a tej mennyisége és minősége nem változott (gondolom mert a fiam ugyanolyan szivesen szopizik 2-3óránként)

A hasam már az első terhesség során csíkos lett,azt tavasszal tervezem plasztikáztatni,a mellem marad olyan amilyen (kb mint az olvasztott teszkos zsír 10méterről falhoz csapva)

2017. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 és 33 évesen szültem, mindkettővel 15 kilót híztam, kórházból már lapos hassal jöttem ki. Nem lettem csíkos, mellem ugyanolyan mint volt kétszer egy év szoptatás után. Szerencsés a genetikám és sportolok is.
2017. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok! Ezt a kérdést csak magam miatt tettem fel, ugyanis a párom mindig dícsér, és nincs ellenére a terhességgel való változás. Tudja ő is hogy ez ezzel jár. Csak magam miatt kérdeztem, hogy tapasztaltabb nők mit mondanak, mire számítsak! Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt!
2017. szept. 16. 10:59
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
A genetika is közrejátszik ( csíkok), de ha terhesen odafigyelsz és kb 15 kg szedsz fel többet nem akkor nagyobb az esélyed h a csíkok elkerülnek! Ja meg a becsületes krémezés. Én nem hittem el de szülés után sokkal nehezebb fogyózni, visszanyerni a régi alakunkat. 13 kg szedem fel 8 maradt rajtam szülés után. Nagy sokàra tudtam lelkileg rászánni magam a fogyókúrára de megérte! 4 kg val vagyok kevesebb mint terhesség előtt! De ez kemény menet volt. Ha van akaraterőd sikerül. Nekem a cicim se lett vészes ( 2 hónap volt a szoptatás talán azért) nem lóg. Azért kicsit plötyisebb én érzem rajta de nem zavar annyira. Teljesen egyetértek veled, attól h anya leszel még nő is maradsz, én is 100x jobban érzem magam így h csinos vagyok és nem maradt rajtam a felesleg! Ha nem hagyod el magad sikerül!
2017. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszanyertem, de igazából el sem veszítettem egyik terhességem alatt sem. 55 kilóról indultam mind a kétszer, az egyiknél 61, a másodiknál 60 kilóval mentem szülni, a kórházból az eredeti súlyommal jöttem haza, olyan hassal, mintha jobban bekajáltam volna, aztán 8 hét után teljesen lapos lett a hasam... A terhesség végéig edzettem, azóta is!
2017. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!