Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha természetesen úton születik...

Ha természetesen úton születik a baba, akkor hamarabb lehet edzeni, mintha császárral születik?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy császárral lassabb a gyógyulás. De ennyivel lassabb?

2017. szept. 16. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ! 6 hetet javasolnak amúgy, de az orvost kell kérdezni. Nekem csak természetes szülésem volt, de a második gyermek után fél évig véreztem, 12 hétig voltam nyugalomra intve, pedig Ő is hagyományos módon született, csak volt egy "kis" komplikáció.
2017. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A császárnál elvágják az izmokat is. Nekem az első császár volt. Nagyon nehezen tudtam elérni a régi állóképességemet, mert fájt a heg környékén. A fekvőtámaszt sem tudtam kitartani. A másokat simán szültem. Azután nagyon hamar visszaálltam probléma nélkül. De a 6 hetet ki kell várni, és csak apránként terhelni magad, nehogy valami gond legyen.
2017. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!