Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan idiótán érzem magam....

Olyan idiótán érzem magam. Más is riasztotta a férjét tévesen?

Figyelt kérdés

37hét4napnál tartok. Ma ebéd után ledőltem picit pihenni,mert éjjel csomó jósló fájásom volt. Arra ébredtem,hogy iszonyatosan fáj a hasam és a derekam, majd elmúlt. 10perc múlva újra,megint 10perc elteltével újra. Ekkor hívtam a férjem,hogy szerintem ez már az,de ne induljon még haza,mert letusolok,de legyen telefon közelben. Tusoltam,ekkor enyhültek. Levittem a kutyát,hátha a séta erősít rajta,hát nem. Totál elmúltak.

Picit fáj,feszít a derekam,meg méha néha keményedek,de ennyi. A baba mocorog.


Harmadik baba lesz. És most olyan hülyének érzem magam,hogy ilyen miatt riasztottam a férjem. Csak én lehezek ilyen iszonyatosan béna...


2017. szept. 21. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlkomplikálod az egészet. Bárkivel megeshet és ezt a férjed is biztos tudja. Emiatt nem kell hülyének érezned magad.
2017. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad, én is ilyen vagyok :) Nálunk is 3. baba, 37. hét, teljesen átérzem :)
2017. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ilyen siman, en is koran riasztottam anno, meg a kocsival se allt be, mikor mondtam, hogy nyugodtan menjen ki, es alljon be, raerunk :D
2017. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy sztori jut az eszembe, talán valami női magazinban olvastam. Szóval a terhesség végén a nő indulna reggel a munkába, beül az autóba, és érzi, hogy átnedvesedik a nadrágja. Visszarohan a házba, riasztja a férjét, hogy indulás a kórházba, elfolyt a magzatvíz. Összeszedik a cuccot, irány az autó, majd mikor beülnek, a férj nevetve közli, hogy neki is elfolyt a magzatvize... Mert éjszaka esett, és le volt húzva az ablaka az autónak, vizes lett az ülés, magzatvízről szó sem volt.


Szóval szerintem ne idegeskedj, teljesen jól kezelted a helyzetet, mondtad is, hogy még nem biztos. A férjed is biztos megérti, hogy nem lehet biztosan tudni sosem.

2017. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
De hát nem is riasztottad a férjedet, mivel azt mondtad neki, hogy egyenlőre ne jöjjön. Egyszerűen csak felhívtad és elmesélted neki, hogy vannak fájásaid. Mi ezzel a gond? Ti nem szoktatok telefonon beszélgetni egymással?
2017. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! inkább így, mint ahogy én csináltam. Folyamatosan :ááá, ez még tuti nem az, ááá, tutkóra nem, ne zavarjak már senkit fölösen...így elüldögéltem hajnal 3-kor a konyhába. Aztán jött a szikra : bammeg, ez szülés lesz! Férjnek ébresztőt fújtam, tépettünk vagy 130-al, ahogy beértünk a kórházba rá 5 percre kint volt a baba:) Odáig meg szerintem letörtem a kapaszkodót a kocsiba. Ráadásul mivel 3-dik, tudtam a kocsiban pontosan , hogy ez már csak percek kérdése..nem kicsit voltam betojva :)
2017. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kicsit örülök,hogy nem vagyok egyedül ezzel,így a vége felé.


Kedves utolsó. Izgalmas lehetett...

2017. szept. 21. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehát nem is riasztottad, most azért érzed szarul magad mert felhívtad??
2017. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy idióta.

Ma vagyunk 37+5, és szintén szólok neki, ha valami van. Kérte is kifejezetten, hogy szóljak.

Ez normális, akárhányadik baba, ilyenkor már bármikor lehet várni.

2017. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, gondolom, ő is szeretné tudni, hogy érzed magad, vannak-e fájásaid stb.
2017. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!