Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan idiótán érzem magam....

Olyan idiótán érzem magam. Más is riasztotta a férjét tévesen?

Figyelt kérdés

37hét4napnál tartok. Ma ebéd után ledőltem picit pihenni,mert éjjel csomó jósló fájásom volt. Arra ébredtem,hogy iszonyatosan fáj a hasam és a derekam, majd elmúlt. 10perc múlva újra,megint 10perc elteltével újra. Ekkor hívtam a férjem,hogy szerintem ez már az,de ne induljon még haza,mert letusolok,de legyen telefon közelben. Tusoltam,ekkor enyhültek. Levittem a kutyát,hátha a séta erősít rajta,hát nem. Totál elmúltak.

Picit fáj,feszít a derekam,meg méha néha keményedek,de ennyi. A baba mocorog.


Harmadik baba lesz. És most olyan hülyének érzem magam,hogy ilyen miatt riasztottam a férjem. Csak én lehezek ilyen iszonyatosan béna...


2017. szept. 21. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38+2 napnál járok és egyedül vagyok itthon még szombat estig mert a férjemnek el kellett utaznia. Úgy beszéltük meg, hogy bármi van rögtön hívom és indul haza. Első baba, semmi tapasztalatom és félek, hogy mi lesz még szombatig. Majd 300 kilóméterre van most, ha tévesen riasztom és elindul, ha egyáltalán lesz vonata, az elég rosszul venné ki magát, főleg hogy tudom mennyire fontos ez a néhány nap. Ha meg túl sokáig várok akkor lekésheti a fia születését. De próbálok nem ezen kattogni és pozitívan állni a dolgokhoz. De mindig, ha jön egy görcsöcske, kis hányinger vagy szédülés, derékfájás vagy keményedés, rögtön az jut eszembe, hogy jaj ne, még bírd ki kicsit. Elég idegőrlő így.
2017. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindeninek a választ.


Ő is mondta,hogy bármi van szóljak. És egyáltalán nem haragszik, vagy neheztel rám. Meg sem fordult ilyen a fejében.


Lehet én vagyok csak túl érzékeny most és azért éreztem magam ilyen rosszul,de tényleg hülyeség volt emiatt...

2017. szept. 21. 20:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Ohhh én kétnaponta irtam a férjemnek :szivem ne menj messzire mert szerintem ma menni kell,furcsán érzem magam....stb és sok szivecske taps mindenféle idióta vigyorgó smiley 😁 aztán persze tök váratlanul elfolyt a magzatviz mikor a férjem mellett ültem teljesen be fordulva hogy én már sose szülök meg 😂
2017. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!