Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert baj a programozott...

Miert baj a programozott szülés? (Nem császár)

Figyelt kérdés
Vasàrnap töltöm a 40 hetet holnapra be vagyok ìrva szülni. Valòszìnűleg burkot repeszt a dokim. Az egèszsègi àllapotom nem sùlyos csak 3 hete jòslòzok este nem alszok a làbaim kezeim izületeim fàjnak vìzesednek. Egy hete aranyerem van a baba annyira nyomja a medencèm hogy menni alig bìrok. Lehet kènyeskedesre fogni de nem bìrom tovàbb. Mièrt ìtèlnek el emiatt, hogy kèrtem az indìtàst? A gyermek kifejlett 3800ra becsültèk mùlt hèten.

#Programozottszules
2017. szept. 29. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz semmivel és senkivel, te érzed és tudod, hogy mi a jó nektek, illetve a dokid sem gondolja hisztinek hogyha megcsinálja.Egyébként meg mindig el lehet ítélni az embert valamiért-amit sokan meg is tesznek- ha tápszert adsz azért, ha császárral szültél azért stb.Az emberek bármibe képesek belekötni, csak a magad és a babád egészsége legyen fontos, mással ne törődj.
2017. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom ki ítél el emiatt, a babának nyilván az a legjobb ha magától jön ki a megfelelő időben, de ezer ok lehet rá ami miatt megindítják, az sem jó ha túl sokáig marad bent.
2017. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

Ki ítél el emiatt?

Már 40. héten vagy a baba fejlett, nincs miért elítélni, hogy elég volt a terhességből és inkább kint növesztenéd a babát tovább.

Valószínű vár a doki, hogy magától induljon, azért az indítás is lehet kellemetlen. A méhszáj milyen? Hány ujjnyi? Mert ha nem eléggé nyitott akkor tágítják, hogy tudjanak burkot repeszteni.

2017. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj, csak nem ez az egészséges, se neked, se a picinek. Sok esetben az indítás sem sokat ér. Mi is így jártunk. Eü okból indított a doki burokrepesztéssel. Több üveg oxitocin és három óra lépcsőzés után is egyértelmű volt, hogy ez a szülés nem fog beindulni. Császár lett a vége.


Sok indított szülésből lesz császár, vakuumozás, stb, mert nem jól halad.

2017. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tagulni is tagultam valamennyire mert kb egy jete darabokban kijött a nyàkdugò is szòval valami indul de nem bìrom màr kivàrni. Ìgy is tartok a tèrarànytalansàgtòl mert a derekam nem èppen egy anyahajò szèlessègű a baba meg papìron màr nagy. Most ha vàrunk meg 2 hetet ès akkor kell indìtani akkor kb 0 az esèly, hogy megszülök termèszetes ùton.
2017. szept. 29. 15:27
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
39. heten beszelgettem a vedonovel mi van ha tulhordom a picit mit fognak csinalni? Mondta , h Neki a 40. heten inditani akartak de nem engedte mondta , h var meg par napot. Azt mondta , h ha inditjak sokkal de sokkal fajdalmasabb a szules mintha magatol indulna meg. Szoritok , h Nalad ne legyen igaz! Kiatartas es konnyu szulest kivanok!
2017. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

" valami indul de nem bìrom màr kivàrni. "


ez mi , ha nem onzoseg ?

2017. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Inkább hülyeségnek mondanám. Hivatalos statot nem tudok hivatkozni neked, de az indítás majdnem mindig valamilyen komplikációhoz vezet, amiből nehéz kijönni nyertesen. Vagy te, vagy a gyerek szívja meg.
2017. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz aki önzőnek hìv de szerintem ìgy is abszolùt türelmes vagyok. Megtehettem volna hogy beslattyogok 38hetesen 1 naposan hogy itt vagyok csàszarozzanak meg de nem tettem pedig a mai vilàgban ez sem meglepő. Szivesen àtadom a kìnjaimat ès akkor hordom még a pocakban a kisfiam mèg vagy 3 hètig hàtha akkor jobb anya lennèk... :/ Ùgy tudom van egy olyasmi mondàs, hogy ami az anyànak màr nem jò az a babànak se. Persze ezt is ki lehet forgatni de màr kb felkelni nincs kedvem ez a lelkivilàg meg biztosan jòt tesz nekem is meg a babàmnak is.
2017. szept. 29. 15:45
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Minek foglalkozol mindenki véleményével? Ha 2 hete kérted volna a császárt, engem az sem érdekelne, te dolgod. Van sok olyan ember, aki szeret minden miatt beszólni, nem kell foglalkozni velük.
2017. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!