Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A harmadik szülés könnyebb...

A harmadik szülés könnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyentol fugg. Nekem a harmadik volt a legkonnyebb, leggyorsabb, de tesomnak pl. az volt a legproblemasabb. Neki az elso volt a legkonnyebb.
2017. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet megmondani előre. Talán annyival könnyebb, hogy tudod már előre, mi hogyan történik nagyjából, esetleg van egy bejáratott orvosod is már, akiben megbízol jobban, szóval nem félsz az egésztől előzetesen annyira. De maga a szülés ettől még lehet komplikált, nehéz.
2017. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tevhit , h tobbedik gyerek mar csak kipottyan.😀 Bnomnek a 2. szules volt a legkonnyebb hang nelkul megszult. 3. babanal vegig orditotta , igaz indotottak es O volt a legnagyobb.
2017. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első császár lett,2.nál végigrepedt a hüvelyem,3.nál atóniás vérzésem volt.

Leggyorsabb a 3.volt

2017. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Baba 18ora 2.baba 9ora 3.baba inditassal 5ora alatt lett meg. Gyorsabb volt es "konnyebb" is. Igyan ugy feltem mint az elsovel... az utolso honapot szinte vegig remegtem annyira rettegtem az ujjabb szulestol..szerencsere az utolso volt a leggyorsabb es gatvedelemmel sikerult aminek kifejezetten orultem masnap.
2017. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec. a leggyorsabb volt, de a legjobban fájt. (3 óra, bemeneteltől felsírásig) Sajnos igaz : minden szülés, egy adott nőnél is , más és más.
2017. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!