Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babás szülés élmények...

Első babás szülés élmények érdekelnének! Elmesélnétek nálatok hogy zajlott az első szülés?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok hány évesen és hol szültetek! 28 hetes kismami

2017. okt. 2. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Lemaradt, éppen 21 éves lettem egy héttel a szülés előtt :)
2017. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tubarózsa ***** válasza:
53%

Szia

2017.szept 14.en szültem Vácott. Én szept 13án lettem 27 éves. :)

Reggel 7 körül kezdődtek a fájások, 8.30fele hívta férjem anyukámat majd a mentőt. 9utan értünk a kórházba közbe a fájások erősödtek és sűrűsödött. Megvizsgáltak, 4ujjnyira voltam nyitva. Át mentem a szülőszobába. Kaptam oxit. 9.40korul feküdtem fel a szülőágyra, doki burkot repesztett, közbe férjem is megjött. (kocsival jöttek a mentő után) ahogy jöttek a fájások ak kellett nyomni. 10.15re lett meg a kisfiam. Fájdalomcsillapítót, beöntést stb nem kaptam.. Otthon voltam nagy wc n, de szülés közbe is sikerült +pisiltem is. Fájt fájt mondtam is páromnak 2fajas közt hogy én ezt nem bírom ki. Doki, szülésznő nagyon kedvesek voltak sokat segítettek, pedig eléggé hisztis voltam az elején... Nem volt gátmetszès se...cserébe repedtem, úgyhogy összekellet varni, fájások alatt nem éreztem hogy repedtem. Doki mondta utána. Varrás közbe 2x kaptam érzéstelenítőt, pedig gyorsan összevart a doki. Kórházba nem bírtam ülni.. Doki kivette a varatot, utána sokkal jobb lett. Pár napig még kellemetlen volt, de hamar rendbe jöttem. Nem is érzem úgy hogy alig 3hete szültem. :) Összesegeben jó élmény volt a szülès, bármikor újra csinálnám :)

Üdv 27N

2017. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

20 évesen szültem Debrecenben a Kenézy Korházban, 2015.04.24-én.

42 hétre.

Sajnos engem befektettek előtte egy nappal, este elkezdtem vajúdni, nővért habokba nem találtam, így egyedül és a szobatársam segítségével vészeltem át az éjszakát. Reggel 7kor felvittek a szülőszobára, megkaptam a beöntést, aztán vártunk, hogy mi lesz. 2 ujjnyira voltam nyitva, burkot repesztettek, aztán jöttek a fájások. Arra nem emlékszem kaptam e oxit, félhomály van :))))

Brutál fájásaim voltak, végül 15:05kor megszületett a lányom, bár kínkeserves volt, belekailt a magzatvízbe, leesett a szívhangja.

Nagy baba sem lett, 3005gramm és 50cm volt :)

Most várom hogy ujra indítsák a szülésem, 40+2 napos vagyok,9.én elméletileg így is lesz.

Boldog babavárást és könnyű szülést, vigyázz magatokra.

2017. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!
2017. okt. 4. 20:48
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

21 éves voltam,szeptember 26-án kora hajnalban mintha nagydolgom akart volna lenni,mászkáltam a wc-re! De aztán mikor már a csapba kapaszkodtam tudtam hogy szülés lesz!

Reggel 6ig elvétve fájások.

8kor átmentünk a szülésznőmhöz,szomszéd faluba.aki mondta hogy 3 ujjnyi,siessünk be !

9re Kistarcsa!

Fèl 10ig papír töltögetés,majd szülőszoba !

10kor burokrepesztés, 11:10kor megszületett a kisfiam !

Nagyon gyorsan haladtunk,fogadott dokim be se ért,a pesti forgalomban elakadt !

De már másnap újra szültem volna

2017. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Első válaszoló! Milyen volt Kecskeméten szülni?

En is ott fogok most fogom tölteni 32.hetemet !január 30.ra vagyok kiírva!

2017. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!