Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, volt már valaki úgy,...

Anyukák, volt már valaki úgy, hogy terhesség alatt hpv gyanús leletet kapott? Így hogy ment a szülésetek?

Figyelt kérdés

Kaptunk gyógyszert, párommal mindketten szedjük. Azt mondja a védőnő, hogy nem vészes állapot, a nőgyógyász szerint sem akkora baj, de nem megnyugtató. Rettegek a méhnyakráktól, ami végső esetben bekövetkezhet. Kérlek írjátok meg tapasztalataitokat, akik már voltatok, vagy vagytok így!


30 hetes, első babás kismami



2017. okt. 19. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Nekem azt mondta a doki, hogy ettől nyugodtan szülhetek természetes úton, csak akkor indokolt a császár, ha a hüvelyben is fellelhető condyloma van. Terhesség alatt nem műtenek, (csak nagyon indokolt esetben),de ha hpv gyanús a leleted, akkor valószínűleg p2 lett az eredményed (bar ezt nem írtad), ilyen esetben meg nem is foglalkoznak vele, mondván spontán gyógyul.
2017. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lett egy P3-as leletem amiről még nem tudtam, és lett egy pozitív tesztem is. Most ott tartunk hogy P4 CIN3 azaz előrehaladott displazia HPV miatt. Amin egy kicsit meg is lepődtem hiszem minden évben jártam nőgyógyászhoz rákszűrésre. Nekem azt mondták hogy ha megszületett a baba majd utána megműtenek. Se gyógyszert se semmit nem kaptam. Ja és azt mondta a dokim hogy szülhetek természetes úton.

34+5 hkm

2017. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egyáltalán nem foglalkoztak ezzel, természetes úton szültem, probléma nélkül, villámgyorsan, 6hetes kontrollon mondtam a dokimnak, hogy nézzünk már egy rákszűrést is, de mondta, hogy azt csak félévvel szülés után tud csinálni :/
2017. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez komoly? :O A 6 hetes kontroll azon felül, hogy ellenorzi minden rendben van e, a rakszuresrol szol :O
2017. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nektek voltak nemi szemölcseitek előtte?
2017. okt. 21. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt jöttek elő a szemölcsök nálam.
2017. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!