Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szigetváron vagy Kaposváron...

Szigetváron vagy Kaposváron Szült valaki? Melyikről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szigetvárról egész jókat hallottam,Kaposvárról kevésbé,szülés utáni elhelyezés milyen?

Minden érdekel. Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 19. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pécsrol mentem szigetvárra eddig kétszer.

Elso babánál nem állt el a vérzés, háka ég kevesen voltunk akkor és mindenki kb. Velem foglakkozott, vittek is percek alatt muteni. (Természetes volt pedig)

Ezalatt pécsen(volt ott egy rokon) teltház volt és lehet ott maradok,mert mindneli futkosott egész nap.

Szigetváron jo dokik vannak, nyugodtabb kprnyezet, mert nincs sok ember. Kaposvárrol is rengeteg ember megy át. Szigetr a kornyék legjobb korháza. Siófokrol is mentek át, pedig nem kis táv.

2017. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Egy ágyasnak orulok,hogy nem választottam. Ha fogadott dokid van általában nem "keverbek ossze tobbiekkel" probáltam szépen fogalmazni. Max 2-3 ágyasba kerulsz,én eddig 2esbe kerultem. 2 szobára van egy zuhanyzó wc, kb. Mint ilyen blokk szoba kollégiumban. Mindenhol van tv kb. Párban nincs csak. Tiszta, szép kórház.
2017. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A lányom Kaposváron született, profi orvosok, profi személyzet és felszerelés. A szoba régebbi, de mivel a gyerek érdeke az első, így a stáb és technika, háttér, többet ér. Kaposvárt válaszd!
2017. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!