Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan praktika, bármi, ami segítene beindítani a szülést orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés
Közel vagyok a 40. héthez és ugye ha nem jön magától, akkor indítani kellesz. Ezt annyira nem szeretném. 2 ujjnyira már nyitott a méhszáj, de semmi nem történik sajnos.
2017. okt. 20. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem. De ha csak közel vagy a 40-hez, akkor bármikor be is indulhat. Általában várnak jópár napot az indítással.

Nekem is 40+1 hétre indult. A nagyobb 2 nappal a kiírt előtt. A 40 hét az az átlag, nem a határidő, ezt ne felejtsd el!

2017. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Hát én próbálkoztam mindennel amit a doki javasolt (lépcsőzés, fűszeres kaja, séta, nagytakarítás, tonik) de nem használt semmi, 41. hét után indították. A szexet nem próbáltuk, mert akkor már mindkettőnket nagyon zavart a baba de azt is szokták javasolni.

Biztosan van, akinek használ valamelyik. :)

2017. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én is sok mindent hallottam, egyedül a wasabis kaját próbáltam ki (igazából rágcsa, wasabis földimogyoró) és rá két napra beindult.


De szinte biztos, hogy magától indult be, nem a csípőstől.. :)

2017. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt betöltött 41. hét utén szültem. Gondolhatod, hogy mindent próbáltam már: séta, szex, vasfű tea (szörnyű ízű), tonik, narancs-grapefruit-gyömbér mix, a bábakoktélt azért nem mertem. Egyébként nyugi, még a 41-42 hét is normális lehet. Szerencsére nekem beindult magától mindkettő.
2017. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk a szex segített, nem mondom hogy kényelmes és élvezetes volt, de 40+3nál már mi is mindent kipróbáltunk :D
2017. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

41+3 napon szültem. Én is mindent próbáltam.

Amíg a baba jól van odabent, addig nem kell aggódni.

2017. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én mindent kipróbáltam, még természetgyógyász is megmaszirozott. Kaptam oxitocin terhelést az se csinált semmit. Aztán a 41+3 napra beindúlt magától. Legyél türelmes, megfog az indulni magától ;)
2017. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
1 deci vorosbor hetfon este, hajnalban rendszertelenek, de lealltak. Csutortokon este proba-cseresznye alapon meg egy deci, beindultak megint pentek hajnalban, rendszeresedtek, szombatra lett meg a fiam.
2017. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, már így se úgy se kell sokat várni :D én a kiírás előtti nap nagytakarítottam, apukával megbeszéltem, hogy este elmegyünk kínait enni, haza megyünk, megnézzük a sorozat utolsó 2részét, alszunk egy nagyot és másnap megszülök és így is lett :)
2017. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőle, nekem is indították. Nyugi. Annyival nem rosszabb. Inkább azt mondanám (nem riogatásképpen), de amennyire fáj a szülés, ahhoz képest az indítás kutyafüle.
2017. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!