Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon féltetek a 2. császártól?

Nagyon féltetek a 2. császártól?

Figyelt kérdés
Már alig vártam,hogy megint terhes legyek.Most úgy néz ki az vagyok(még csak teszt alapján),de az első szülésem császár volt és most 1 kicsit beijedtem.Valószínű ez is az lesz,mert csak 20 hó lesz a 2 között.Más is volt így?
2010. máj. 30. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Én nem féltem a másodiktól.

Annál jobban félek, most a 3-tól.Pár hét és újra benne leszek.

2010. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok a 3.császáron,ettől tartottam a legjobban.A dokim is mondta,hogy ez már kicsit komplikáltabb lesz!!!Végül minden rendben ment:)Ne félj!!!!
2010. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

nekem 18 hónap lesz a 2 szülés közt....

de még nem biztos hogy ez is császár lesz.

50-50% azt mondta a doki, bár most nagyon függ a picitől mert eddig faros volt remélem megfordul még 3-4 hét vissza van.

Nagyon szeretnék természetes úton szülni, de ha császár lesz nem félek tudom milyen lesz, persze a fájdalomtól félek ami utána következik...

2010. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is félek kicsit,3.császi lesz!Másodikkal én se féltem,tudtam mire számítsak..21hó van köztük.
2010. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!