Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit szülés előtt befektettek...

Akit szülés előtt befektettek a kórházba (akár hetekre), mivel ütötte el az időt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Vigyél mobil netet
2017. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyv,keresztrejtvény,mobilnet nagy barátom volt☺
2017. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hímzés, könyv, net
2017. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sokat aludtam és élveztem, hogy "semmi dolgom" :)
2017. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak egy hetet voltam, de a végén bent leszek 1-2 hónapot.

Nagyjából így nézett ki egy napom és így is fog szerintem kinézni:

6:30: ránk törik szó szerint az ajtót, lábon kihordunk egy infarktust, majd nem értik, hogy miért szapora a pulzus

7:00: orvosi vizit

8:00: főorvosi vizit

8:30: hozzak a reggelit. Mondjuk én hétkor már reggelizek terhessegi cukor miatt, igy ebből tízórai lett

Utána felhívni mindenkit, hogy mit momdtak viziten.

Egy kis net, majd 10-kor tízórai.

Utána vagy beszélgettünk a szobatárssal vagy neteztunk, olvastunk, rejtvényt fejtettünk.

12:30: ebed.

Utána aludtam

15-18: látogatók (van egy fiunk, így ez mindennapos program)

18:00: esti vérnyomás mérés stb

19:00: vacsora

Aztán beszélgetés, tv, net, net és net.

2017. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En ket hetet fekudtem bent szules elott, raadasul szo szerint fekudtem csak mosdoba kelhettem fel. Sokat olvastam, neteztem, sorozatokat neztem fulhallgatoval, dumaltunk a szobatarsakkal, online vasaroltam. Eletem legnyugisabb ket hete volt :)
2017. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vettem a telómra plusz mobilnetet, behozattam a laptopomat és dolgoztam :D Home office-ban nyomtam amúgy is, nem volt okom nem dolgozni, úgyis csak ott ültem az ágyon egész nap, baromira ráértem. Amikor épp nem dolgoztam, akkor olvastam, neteztem, szobatárssal beszélgettem. De szerencsére csak 3 napot élveztem a kórház vendégszeretetét, a 4. napon megcsászároztak.
2017. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Könyv,keresztrejtvény,net,zenehallgatás,szobatársakkal beszélgetés.Amikor mozoghattam akkor sétálgattunk a kórház udvarán.

Egyik terhességem alatt 3x3 hétig élveztem a kórházat.Egyik bentfekvős időszakban szobatársakkal behozattuk amink otthon volt:tévé,dvd lejátszó,sok-sok dvd film 😁

2017. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hetet voltm bent. Rengeteget olvastam, sokat sétáltam és nagyon jó társaság jött össze, akikel 7 év után is tartjuk a kapcsolatot.
2017. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!