Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitévő legyek? Orvosom pénteke...

Mitévő legyek? Orvosom pénteken akar császározni de sürgősségi császárral.

Figyelt kérdés
Szóval hétvőre van a program császárom, de mivelev egyre jobban fáj a hegem szinte àllandóan kemény a hasam igy pénteken akarjs megcsinálni. Már nagyon szenvedek erős görcsök is gyötörnek,de félek is hogy ne legyen bajom meg hogy a babának sem. Ti kivárnátok a hétfőt vagy belemennétek a pénteki napba?

2017. nov. 8. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Még hány féle képpem írjam le?

NEKEM NEM SURGOSSEGID LESZ. Az akkor van ha pl rendes szulesnek indul vagy kivagy irva programcsászárra de MAGÁTÓL hamarabb beindul és azonnal visznek műteni. Mivel te TUDOD mikor lesz es befekszel és nem altatnak hanem érzéstelenítenek innentől kezdve ez PROGRAMCSÁSZÁR csak előrébb hoztak. Érted?:)

2017. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat az értetlenségemért csak ez a szó hogy sürgősségi megrémísztett. Értem már Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. nov. 8. 11:58
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj nem az. :) utolsó vtam
2017. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó aranyos vagy köszi mégegyszer, mindenkinek ment a zöld kéz.
2017. nov. 8. 12:04
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Eből úgy látszik, a közelebbi időpont a biztonságosabb számotokra, de ez nem sürgősségi lesz.

Én - kórházban feküdve már pár hete - csak előtte való délután tudtam meg, hogy másnap reggel császár (és hogy egyáltalán császár lesz) és ez is program/tervezett császárnak számított. A sürgősségi az, ahol szülés közben hirtelen döntenek így és nincs idő előkészítésre (pl. megvárni, amíg lefolyik egy infúzió vagy más lehet az érzéstelenítés), de szerintem már ezeknél az eseteknél is legtöbbször ugyanolyan technikával vágnak és varrnak.

2017. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
3 nap tök mindegy a babának, ezen ne aggódj, 35 plusz 6-on volt program császárom (betegségem miatt) és így sem lett semmi baj.
2017. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit előre megterveznek, az nem lehet sürgősségi. Itt nyilván arról van szó, hogy a doki egy kicsit trükközni akar. Ki vagy írva hétfőre, de ő meg akar operálni pénteken, így kell valami indok, ami miatt megcsinálják, mikor befekszel. Mondjuk leírja, hogy rendszeres fájásaid vannak és érzékeny a hegvonal. Így már megvan az indok és nem kell hétfőig várni. De ettől még nem lesz sürgősségi eset, csak papíron....
2017. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váloszakot,utolsó nagyon jól fogalmaztad meg.
2017. nov. 8. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!