Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák! A kórházi...

Császáros anyukák! A kórházi csomagotokban mi volt az (alap dolgokon kívül), ami nagyon hasznos volt a császáros szülés után?

Figyelt kérdés
Már van egy gyerkőcöm, őt természetes úton szültem. Most viszont sajnos egészségügyi okból kifolyólag császározni fognak. Tudom, a neten sokféle kórházi lista van, de a tapasztalatok jobban érdekelnének, kinek mi volt praktikus császár után. Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 11. 05:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
9: 6 óra után nálunk is kimehetett, aki tudott, és akinek sikerült, annak le is vették a katétert, de addig azért kellett valami...
2017. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Magasított bugyi, hogy ne a heg vonalában legyen a bugyi vonala plusz haskötő. Nekem az sokat segített, hogy tudjak mozogni.
2017. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítő válaszát! Mindenkinek ment tőlem a zöld kéz.
2017. nov. 12. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!