Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 héttel szülés után hogyan...

3 héttel szülés után hogyan kell kinéznie a hüvelynek?

Figyelt kérdés
Ma néztem meg először tükörrel "odalent".Meg is ijedtem, mert mintha előre esett volna minden,láttam a hüvelyem bordázatát és a hüvelybemenetemet szinte eltakarta egy kitüremkedő "húspárna".normális ez?vissza àllhat magától?

2017. nov. 11. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelysérv. Sajnos normális.
2017. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Na, ezert kertem en csaszart ... ( kulfoldon valaszthato )
2017. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vissza állhat magától meg otthoni intim tornával?

Amúgy meg külföldön élek és itt, pont hogy sajnos nem lehet kérni a császárt csak nagyon indokolt esetben..

2017. nov. 12. 07:51
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha mész a 6 hetes kontrollra majd a dokid megmondja...nekem nem ilyen volt az biztos,hanem olyan mint előtte annyi különbséggel,hogy ott volt ugye a gátmetszés csíkja.

de én úgy tudom,hogy ha van is ilyen "sérülés" az szépen rendbe jön magától

2017. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Külföld egy kicsit tág fogalom. Németországban élek, kértem a császárt, és elő vagyok jegyezve. Minden szó nélkül kiírtak császárra.

38+1 hkm

2017. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Pont azért írta a kérdező, mert tág fogalom és a válaszoló példázott úgy, mintha külföld az egy csoda ország lenne, ahol. minden jobb mint Mo. - n. :)
2017. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Angliaban elek, valaszthato, azt kertem.
2017. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
5 ös vagyok, a 2-es választ nem én írtam.
2017. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi csak röhögtünk rajta a férjemmel, hogy hogyan nézek ki lent ennyi idővel a szülés után. Biztos voltam benne, hogy nem szültem, ha nem bomba robbant. Férjem szerint meg alien készülődött kifelé. Hat hetes kontrollra is amikor mentem, előre szóltam a dokimnak, hogy készüljön fel, mert ritka ronda látványban lesz része. Én is láttam ott már mindent, hogy ez log, az előreesett, süllyedés, sérv stb. Dokim szerint meg nincs itt semmi látnivaló. Aztán kb 2 hét múlva már tényleg tok jól nézett ki. Én a szülés napján már gyógytornász segítségével elkezdtem óvatosan az intimtornat, biztos az is segített. Semmilyen sérülés, károsodás nem maradt fent. A szex még jobb mint szülés előtt és inkontinenciám sincs. Adj időt magadnak, nyugi.
2017. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is pont ilyen volt ,mint ahogy leírtad...második szülésem után! Az orvos azt mondta,hogy ez tök normális.."nem várhatom el hogy ugyanúgy nézzen ki mint előtte" valahol igazat adtam neki... Most várom a 3. Babyt,hát kíváncsi leszek mi vár rám odalent..
2017. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!