Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami módszer a gátmetszé...

Van valami módszer a gátmetszés elkerülésére?

Figyelt kérdés

Olvastam gátmasszázsról, intimtornáról... Ezek valóban segíthetnek első baba születésénél, ha időben elkezdem ezeket, vagy esélytelen, hogy megússzam? Valakinek segítettek már ezek a módszerek? Előre is köszönöm a válaszokat!

üdv 12 hetes kismama


2007. nov. 26. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezek valóban segítenek, mind erősítik a gátat. Érdeklődj a kórházban is, mert azért nem mindenhol örülnek sajnos a kismama kívánságainak. Első babánál kisebb az esély, én a másodikat már metszés nélkül szültem, pedig 3900 grammos volt! Kérdezz rá a kórházban, hogy támogatják-e a gátvédelemmel való szülést (=kitolás közben a szülésznő masszírozza a gátat). Egyébként meg gondolja arra, hogy a gátmetszést a Ti (Te és a baba) érdekében végzik, jobb, mint berepedni. Ki lehet azért bírni!
2007. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!