Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetek óta vizesedek, és kb 2...

Hetek óta vizesedek, és kb 2 hete a vérnyomásom sincsen rendben. Egyszer 140/60, aztán utána 130/60, aztán 130/70. azt mondták az ismerőseim h valószinű h csak császárral szülhetek majd. Ettől nagyon elkeseredtem. Ez tényeg igaz? 29 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz kell menni!!!

Lehet h semmi lehet h terhességi mérgezés de csak orvos tudja megállapítani!!

És ha baj van akkor nem a "csak" a császármetszés lesz a következménye!

2010. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk praktikusabb lenne a dokidat megkérdezni erről és nem az ismerőseidre hallgatni. Hacsak nem nőgyógyászok:-)
2010. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazuk.

Nekem is volt 140-145-ös vérnyomásom, vizes is voltam, de ezek miatt nem került szóba császár.

Csak aztán toxémiám lett, és így nem volt más.Rögtön műtöttek:(

2010. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicc !!! Nekem a 30. héttől volt magas és napi 6! szem gyógyszer mellett megcsászároztak a 36 .hét végén ! 150 / 110 ! Egyébként a császáros anyukák is anyukák !
2010. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hetente járok védőnőhöz,ő méri mindíg a vérnyomásomat.és nézi a vizeletemet,ami szerencsére negatív.dokihoz egy hét múlva kell menem.ja és tudom h a csaászáros anyuka is anyuka.nem ez miatt nem szeretnék császárral szülni.
2010. febr. 28. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom, hogy mindenképp konzultálj orvossal, addig amég nincs nagyobb gond. A magas vérnyomás és a vizesedés toxémiára utal. Az, hogy még nincs fehérje a vizeletben, nem jelent semmit. Nem akarlak megijeszteni, de ha elhanyagolod,akkor a Te és a babád egészsége is veszélybe kerülhet. Sajnos én így vesztettem el a kisfiam a 31. héten. Szóval a császár a legkisebb dolog, amitől félned kell.
2010. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig rendben volt a vérnyomásod menj orvoshoz! Ha toxémia gyanús vagy nagyobb figyelmet érdemeltek! Még sokat kell kihúznod a szülésig. Egyébként nem akadály a magas vérnyomás. Nekem toxémiám volt, megindították a hüvelyi szülést a 36. héten. Igaz nem sikerült, de megpróbálták!
2010. márc. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!