Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy hasonlíthat ennyire a...

Hogy hasonlíthat ennyire a két gyerek?

Figyelt kérdés

2,5 ev van a gyerekek kozt, mintha ikrek lennenek.lanyom a nagyobbik,most kisfiam szuletett.

Egy apatol termeszetesen.

Teljesen ugyan ugy neznek ki, a kicsi olyan mint lanyom volt.

Masoknak is ilyenek a gyerekei?? :)


2017. dec. 7. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem tiszta apja és a családja

A másik 2 gyerekem viszont én és a családom, így ők nagyon hasonlítanak egymásra

2017. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A két nagyobb testvérem 3 év különbséggel született,és ők is teljesen egyformák voltak kisgyerekként.A bátyámat gyakran lánynak is nézték.Nálunk is a nővérem az idősebb.
2017. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszike a valaszokat!:)

Ugye milyen fura ez?

Vagyis engem ledobbent a hasonlosag.:)

Fiam fulebe fulbevalot raknek tenyleg nem lehetne megkulonboztetni.

Es a vicc, hogy full az apja mindketto, ram cseppet sem hasonlitanak.

2017. dec. 7. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Lányaimat klónoknak szoktam nevezni, mert annyira hasonlítanak, de nem csak külsőre, hanem mindenben :)

Szoktam figyelni, hogy a játszótéren majdnem minden gyereket hozzá lehet rendelni a tesójához és a szülőjéhez kinézet alapján, még akkor is, ha a szülője szerint a másikra hasonlít

2017. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No, nálam pont az ellenkezője van, a két fiam olyannyira nem hasonlít egymásra, mintha nem is testvérek lennének, külsőleg, belsőleg, nincsen egyetlen hajszáluk sem, ami ugyanolyan lenne, pedig mi vagyubk a szülei mindkettőnek. A nagyfiam az apai nagyapja kiköpött mása, mivel viszont a férjem tiszta anyja, így rá sem hasonlít, a kicsi meg az én klónom, hiába fiú, dettó mint én.
2017. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ez a helyzet. A nagylányom márciusban lesz 5 éves, a kisöccse meg 10 hónapos. Annyira egyformák (kinézetben és természetben is), mintha ugyanaz a gyerek megszületett volna 4 év különbséggel. De a legynagyobb poén az, hogy a kisfiamnak van egy- egy perccel fiatalabb - iker-huga, aki viszont abszolút nem hasonlít rá. A természet csodálatos :-D
2017. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a két fiam és a két lányom kiköpött másai egymásnak. A fiúk az apjukra hasonlítanak (8 és 2 évesek) a lányok édesanyámra (6 éves és 1 hónapos). De a fiúk és a lányok mintha nem is testvérek lennének, annyira különböznek :D
2017. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy 4 éves, a kicsi 6 hetes. A haját a pici tőlem örökölte, de ezt leszámítva ugyanúgy néznek ki, csak a nagynak szőkésbarna a haja, a pici meg rengeteg sötétbarna hajjal született, pont mint én. De a kiskori fényképeket összerakva mintha ikrek lennének. :)
2017. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!