Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik kórházban...

Budapesten melyik kórházban kérhetek egészségügyi indok nélkül császárt?

Figyelt kérdés
Természetesen megfizetnénk
2017. dec. 7. 14:28
1 2 3
 1/26 Lantos Szilvia válasza:
43%
Miért akarsz császárt, ha nem indokolt? Biztos bármelyikben csinálnak jó pénzért, bár én tuti nem engedném.
2017. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az teljesen mindegy, hogy miért kérném. Kórházak nevét szeretném, nem kioktatást.
2017. dec. 7. 14:38
 3/26 Lantos Szilvia válasza:
79%
És ki oktatott ki téged? Sok szerencsét
2017. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez nem kórháztól, hanem orvostól függ (úgy értem egyik kórház sem fogja nyíltan felvállalni, hogy ők kvázi “illegális”, szükségtelen műtéteket is megcsinálnak jó pénzért...).

Én azzal kezdeném, hogy magánorvost keresnék, mégse futószalag stb..., és a vizsgálatok alkalmával beszélnék vele, hogy bevállalja-e.

2017. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Próbálkozz magánkórházban.
2017. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Mivel törvényileg anyai kérésre nem szabad ilyet csinálniuk, nem kórházat, hanem orvost kell felfogadnod, aki megírja hozzá az indokot. Tehát tedd fel úgy a kérdést, hogy kinek az orvosa volt lefizethető császárra :) bár kiírni rágalmazás és privátba sem biztos az infó, hiszen anonim a fórum.

Vagy hasonlóan "találnod" kell olyan szakorvosi véleményt, miszerint valamilyen alapállapotod/betegséged (pl. magas vérnyomás, rossz szem, sérv, irreális pszichés félelmek...) folytán indokolt a műtét.

2017. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%

6#-os ,akkor illegálisan végeznek császárt magánklinikán? Megkell indikolonod h pl félsz, de papírt nem kérnek pszihológustól.

Pár év és sztem az egész országban lehet majd kerni. 2 baratnom is "kérte". Nem sz*r emberek,nem rossz anyák és nem volt rájuk rosszabb hatással mint azokra akik okkal vannak erre kiirva!

2017. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Csak mondom, hogy a gyógytornán szinte mindegyik gyerek császárral született, akikkel komoly gondok vannak. Én párszor még átgondolnám ezt.
2017. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Indoklás nélkül orvos nem tesz ilyet. Az más kérdés, hogy van az a boríték, amiért felmerül indoklás. Döntsd el, hogy ha boríték nélkül nem akarják, mi lehet az oka? Esetleg, hogy nagyobb a kockázata? SOsem fizetnék azért, hogy úgy bánjanak velünk, ahogy kevésbé biztonságos.
2017. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"129. §

(2) A választott vizsgálati és terápiás módszer alkalmazhatóságának feltétele, hogy (...)

b) a beavatkozás kockázata kisebb legyen az alkalmazás elmaradásával járó kockázatnál, illetőleg a kockázat vállalására alapos ok legyen."

Tehát elvileg akkor választhatja az orvos a császárt, ha a hüvelyi szülés kockázata nagyobb lenne. Hogy a magánkórházak lepapírozzák vagy máshogy oldották meg, hogy rájuk ne vonatkozzon ez, nem tudom.

2017. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!