Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik kórházban...

Budapesten melyik kórházban kérhetek egészségügyi indok nélkül császárt?

Figyelt kérdés
Természetesen megfizetnénk
2017. dec. 7. 14:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
8# sok eszed van... nyilván nem a csaszar az oka, hogy gyogytornara kerültek hanem valamilyen komplikáció miatt volt csaszar és EZERT kerültek gyogytornaszhoz. Mondok egy példát: a fiam farfekveses volt és koraszülött = csaszar, hipotonia miatt pedig gyógytorna. De nem a csaszar miatt nyilván.
2017. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Bármelyik magánban megcsinálják, illetve szerintem sok nödoki is elvállal úgy, hogy mondjuk ráírja, h rövidlátás, v hasonló indok miatt, más országokban is lehet kérni császárt, nálunk nem, de pár év és biztosan itt is lehet, nem fognak megütközni a kérésen.
2017. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Átgondolnám a helyedben.Inkább kérj EDA-t az legális.

A császár egy nagyon komoly hasi műtét rengeteg kockázattal, komplikációval járhat.Nem tudom mi az oka, hogy ezt szeretnéd.Nem véletlenül nem alkalmazzák csak indokolt esetben.Ráadásul a babának is jobb hüvelyi úton világra jönni.Rá is gondolj.

2017. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Az István kórházban pár éve volt még ilyen.
2017. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
Császár miatt egy baba sem halt vagy sérült meg. Aki meg igen, azzal term. szülésnél is baj sőt mégnagyobb baj lett volna. Teljesen megértelek kérdező, ne hallgass senkire csak magadra. A császár egy rutin műtét kb. olyan mint a mandula, persze ha valamit elcsesznek vagy komplikáció lép fel, igen egy mandulaműtétbe is bele lehet halni, mielőtt még bárki okoskodna, de úgyanúgy természtes szülésnél is felléphet bármi ilyesmi, szóval ez nem érv. Én magánkórházat ajánlanék.
2017. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
maternity, károly róbert pl..kb egy millióból megvan
2017. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
46%

Annyira hulyeseg az h a babák ,akik császárral jönnek világra ,hátrányosabb eü helyzetben vannak. Ez baromság már bocsánat.

Láttam, meg sejtettem is h leleszek pontozva! Nem érdekel. Nem azert irtam azt,amit mert a pogramcsaszar keresre sztsm jo otlet. ÉN A KÉRDÉSRE VÁLASZOLTAM MÉGHOZZÁ NEM HÜLYESÉGET. Ez nem like gomb , hanem hasznos vagy sem gomb. Ne tévesszűk össze.

Az én gyerekeim császárral születtek és én is, és életembe nem kellett gyógytorna. Meg a gyerekeknek sem.

2017. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Pszichiáter írhat beutalót - abban az esetben, ha pánikbetegségben szenvedsz.
2017. dec. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Helyesbítek: nem "beutalót", hanem javaslatot a nőgyógyásznak.


Kicsit még félálomban vagyok. :)

2017. dec. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Robért Károly klinika.1,5 milla.
2017. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!