Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a haskeményedés?

Milyen a haskeményedés?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 39 hetes,de eddig még nem éreztem semmi olyat,hogy kemény lenne a hasam. Ez minden esetben van szülés előtt? Túl fogom akkor hordani,ha semmi ilyen nincs? Csak a hüvelyem és a végbelemnél szoktam nyilalásokat érezni,ma egész délelőtt volt. Még a lábam is lezsibbadt. Holnap megyek dokihoz, remélem ez a tágulás jele. Van valaki akinek nem keményedett a hasa és minden előzmény nélkül beindult a szülés?
2017. dec. 19. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Haskemenyedes 22.hettol lehet(nekem 18.het ota van) az nem szules elott jon.

A haskemenyedes az izmok miatt van, megmerevednek az alhasban es feszul, fáj!


Te a joslofajasrol kerdezel sztem.:)

Nekem azok 1 hete kezdodtek, eleg koran

Van akinek nincs egyaltalan

De ha van azt felismernéd.

Nagyon eros mensi gorcshoz hasonlitanam. Mintha egy öv körbefonná az alhasad fájdalommal és sziklakemény az egesz hasad.


27+3hkm

2017. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél se egy jósló se egy keményedés nem volt soha.40+2re született.
2017. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet igy összefüggésbe hozni. Nagyon korán sokat keményedtem már, az utolsó hónapban sok jóslóm volt, mrgis teljesen zárt méhszájnál 40+5 naposan inditani kellett.
2017. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!