Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tágulási vérzés, mikor lett baba?

Tágulási vérzés, mikor lett baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel nagyon sok a folyásom, ezért a reggeleimet mindig intim zuhannyal kezdem.

Tettem ezt ma is, aztán mikor végeztem kb fél óra múlva a tisztasági csupa rózsaszínes véres volt.

Egyből mentünk a kórházba, méhszáj 3111, baba jól van jöhetünk haza. Ha rendszeres fájások vannak, vagy elfolyik a magzatvíz akkor mennem kell vissza.

Na most a vizsgálat után beállt rendszeres 15percesekre, aztán elmúltak. Vagyis nem mérhetőek, de szúrkál a hasam alja. Pisilés után van, hogy barna nyálka van a wc papíron.

Szerintetek mikor lesz ebből baba?

Ti vérzés után mikor babáztatok? :)

39+4hkm



2017. dec. 26. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a barna nyálka a nyákdugó volt, éjfélkor elment, du háromkor babáztam :)
2017. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyákdugó ment el, utána 3 nappal szültem.
2017. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A nyákdugóm már 2hete elment. Tehát nem az volt. :)

Ez tényleg vér és nem nyálkás volt.

Most ami van pisilés után, az nyálka de nem nyákdugó féle.

2017. dec. 26. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elment a magzatvíz és csak utána volt tágulási vérzés. 7óra múlva babáztam, 39+4-en.
2017. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is magzatvíz elfolyás után volt ilyen, 8 óra múlva sem tágultam még semmit így (újra) császár lett.
2017. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Te nem tudod, hogy terhesen tilos az intim zuhany? Egyébként is káros, rég nem ajánlja egyetlen valamirevaló orvos. Helyette vannak kíméletes módszerek a hüvelyflóravisszaállításra
2017. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
39+4 hetesen reggel kezdődött a tágulásos vérzés és egész nap gyenge, rendszertelen fájásaim lettek. Éjjel 10 fele felgyorsultak az események, 7 perces lettek és egyre intenzívebbek, másnap délelőtt 9.50-re lett baba belőle.
2017. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első gyereknél csütörtök reggel észleltem először, szombat délre lett meg, másodiknál 4 órát kellett várni a babára az első vérzéses jelhez képest.
2017. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nyákdugóm egy hétfői napon éjjel távozott. Rendszertelen fájásokkal. Reggel bementünk a szülészetre. Onnan már nem engedtek haza. Kedden iszonyatos görcseim voltak. Vizsgálat csak este volt nyolc körül. Akkor azt mondta a doki lehet csak jósló. De akkor már véreztem rendesen. Éjjel szültem fél kettőre meg lett a kislányunk.
2017. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:) Babázol már kedves kérdező?


A kérdésedre válaszolva, a várandósság alatt egyszer tapasztaltam vérzést, 40h3napon, majd rá 7.5órára született meg a kisfiunk.

2017. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!