Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek jóslófájások vagy még az...

Ezek jóslófájások vagy még az sem?

Figyelt kérdés
37. hétben vagyok, puha a méhnyak, pár napja a hasam alsó része elkezdett szúrni, alig bírtam kiegyenesedni, lefeküdtem, és meleg borogatást tettem rá, 1-2 óra múlva elmúlt. Most 2 napja megint érzem ezt a hashúzódást, először a bal oldalon a hasam közepén kezdődött, aztán estére a jobb oldalra ment át, és azóta is ott fáj. Ha lefekszem jobb, de amint felkelek és mozgok, egyből beleáll ez a szúró fájdalom, húzódás, keményedés. Folyamatosan fáj, úgyhogy nem igazi fájás, az biztos. Azt felismerném, mert 2. baba. Ez elsőnél nem volt semmi ilyesmi, ott egyszerűen beindult a szülés rendes fájásokkal a 38. héten. Ez jóslófájás lehet, vagy még az sem?
2018. jan. 10. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez jóslófájás.
2018. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Igen valószínű h csak jósló fájásról van szó.
2018. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem 4 természetes szülésem volt (otthon. De Németországban...-ott még lehet) MIndegyik szülés, kezdet más volt. A bábám azt mondta, hogy akkor kezdődik a szülés, ha a nő úgy érzi, hogy segítségre van szüksége. És ez egy jó tanács. Ha bizonytalan voltam, lefeküldtem aludni - ha tudsz, akkor az nem szülés. Vagy befekszel egy kád vízbe, ellazulsz és ha nem erősödik (én a 2-diknál csináltam ezt), elmúlik, akkor ez gyakorlás.
2018. jan. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!