Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A bábakoktél ellenkező hatást...

A bábakoktél ellenkező hatást kiválthat? Létezik, hogy elmúlnak tőle még a jóslófájások is?

Figyelt kérdés
41+3 hetes vagyok. A nőgyógyászommal egyeztetve megittam egy adag bábakoktélt. Ez több mint 4 órája volt, azóta teljesen jól vagyok, még a jóslóim is megszűntek, amelyek a koktél előtt igen sűrűen jelentkeztek. Hétfőn indítják a szülést, ezt szerettem volna elkerülni... történhet ilyen, vagy csak ezután fejti ki a hatását a koktél? Vannak még valamilyen tippek, amelyek otthon is alkalmazhatóak szülés beindítására? Lépcsőzés, melegebb fürdő, relaxáció, málnalevél tea kilőve, számomra mind hatástalan.
2017. jan. 12. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szex
2017. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi van veletek azóta? Nekem 10 óra múlva hatott a bábakoktél (vagy nem attól indult be, de ez már sose fog kiderülni.)
2017. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy semmi sem történt. Még mindig nincsenek jóslófájásaim sem. Valószínűleg indítani fogják a szülést. Nagyon nem akar a kislány kibújni... köszönöm az érdeklődést.
2017. jan. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!