Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül majd valaki decemberben...

Szül majd valaki decemberben a Szent Imre kórházban? Fogadott orvos, szülésznő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ott szültem áprilisban. Ha van kérdésed akkor irj nyugodtan. Szülésznőt tudok egy nagyon jót ajánlani!(Nem jó-isteni:D:D) Fogadott dokim volt,szülésznő az ügyeletes volt.
2010. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm szépen előre is. Mindkettőre nagyon kiváncsi lennék, mert az én dokim a Szent Imrében május óta nem vállal szüléseket és "vadászok" helyette valakit. Ha nem akarod ide megírni a nevüket, megköszönném, ha priviben elküldenéd.
2010. jún. 6. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kb 2-3 hét múlva fogok szülni a Szent Imrében. Meleg szívvel ajánlom Dr. Faludi Pál doktor urat, a világ legrendesebb, legtürelmesebb dokija, hozzá jártam végig terhes gondozásra. Szülésznők közül Rakonczai Orsolya mellett döntöttem, róla is csak jókat hallottam. Már találkoztunk személyesen is a kórházban, minden kérdésemre türelemmel válaszolt, körbe vezetett, nagyon kedves. Igaz, még nem vagyok túl a szülésen, de szívesen segítek neked az általam eddig összegyűjtött infókkal és tapasztalatokkal.:-)
2010. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Közben talán megoldódni látszik a kérdésem. Felbukkant a baráti körben egy doki, akinél már voltam vizsgálaton és elviekben el is vállalt. A gondozásomat tutira, a szülés még kérdéses az időpont miatt (december 19). Addig még nem lát előre. Amikor legközelebb megyek hozzá, ajánlani fog 5 szülésznőt, akik közül szeretné ha választanék.

Nagyon könnyű szülést kívánok Nektek és sok-sok boldogságot a babához!

Ha lesz energiád, kérlek szülés után írj néhány sort a tapasztalataidról.

2010. jún. 12. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Irok pár sort én is. Szóval én is a Faludi Pál dokinál szültem.Nagyon jó doki.Nála születettem én is 24éve. A szülésznő aki az ügyeletes volt: Fant(h)a Zsuzsanna. Nagyon kedves,segitőkész.Borotválást se erőlteti.Nekem is csak azért csinálta mert hozzu volt.Mmondtam neki hogy nem szeretném full rövidre mmert nem szoktam mert nem birja a böröm.Mondja látja hogy megcsináltuk.Homeopátiás segitséget is adott.Szülés elött,utána is ha kértem volna segitett zuhanyozni. Első szülésem volt,vágni se kellett,nem is repedtem. Nagyon jó volt mindkettő.

A Faludi nekem azt mondta reggel 10kor,hogy délre meglesz a baba,ne izguljak. S 12:01kor megszületett.Igaza lett:D


Egyébként melyik dokinál voltál? Sztem még a Nyulasi doki is jó. (Anyuhoz járt a gyereke az oviban,korházban kétszer is meglátogatott). Ja és a Faludi nem is kér pénzt,csak amit a magánrendelésen adtunk neki alkalmanként 6-7ezer. Ha van esetleg kérdésed akkor irj.


(Ledölök most pihenni mert sok ez a 3XFok.S szerencsére a Tökmag is alszik:))

2010. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!