Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik orvos a leg...

Cicckiss kérdése:

Budapesten melyik orvos a leg kedvesebb?

Figyelt kérdés
Olyan orvost szeretnék fogadni aki oda figyel a kismamára és nem kínozza meg és nem bunkó. És a gyerek éppen egészségesen meg születik. Állítólag az uzsokiba rosszak nagyon.

2018. jan. 15. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dr. Pánczél Zita a favorit (Sote 2) Mar a második gyerekem fogom nála szülni. De gondolom mindenkinek más 😊😊
2018. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is Dr Pánczél Zitánál szültem.

Neki köszönhetem, hogy nem lett császár.

Nagyon ajánlom, kedves, megbízható, szakmailag kiváló orvos.

2018. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
.
2018. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az Uzsokiban szültem, és amit neked mondtak, az nem igaz. Tök kedves, lelkiismeretes orvosok dolgoznak ott, egyik sem kínoz senkit, mivel nem szadisták. Valóban léteznek kellemetlen vizsgálatok vagy beavatkozások, de az nem azért fájdalmasabb, mert durván végzi. Csinálhatná azt bárki, az akkor is fájna.

Ez a bunkóság-dolog is érdekes kérdés.

Én személy szerint nem igénylem a mézes-mázas, csöpögős stílust, sőt, egyenesen taszít, én sem bájolgok folyton, de egy szobatársam simán lebunkózta az orvosomat, mert szerinte nem volt elég negédes, kedves...

Amúgy a világon nincs olyan orvos, akiről még soha nem alkottak volna negatív véleményt.

2018. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr. Fábián István Bajcsy kórház
2018. jan. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 4-es valaszoloval. Uzsokiban szultem, ugyeletesnel. Tobb orvos is megnezett, mivel mas nem szult akkor. Csak pozitiv tapasztalatom van.
2018. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a nyálas embereket csak mondtak olyat is pl hogy császármetszésnel bele vágtak a gyerek arcába meg hogy majdnem meg halt egy nő mert nem jól csináltak valamit. Nagyon örülök hogy végre van jó hír is az uzsokirol. Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 18. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont az Uzsokiról hallottam jókat a környezetemben,de személyes tapasztalatom nincs.

Én dr.Hammersberg Elemérnél szültem(2007-ben és 2016-ban).Idősebb doki,de laza,fiatalos,minden kérdésre válaszol,nem siet,szerintem szakmailag is korrekt.Újpesten van magánrendelése,ami szintén nem horribilis.

Honvédban szültem,magánszobát fizettünk.Csecsemősök között volt kedves és bunkó is.Kibirható volt.A VIP szoba kultúrált,tiszta,egyágyas,lehetett pihenni.Nekem az orvos személye volt fontos,bármelyik króházba lett volna,oda mentem volna.

2018. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!