Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szex?

Szülés után szex?

Figyelt kérdés
Ti szülés után mikor bújtatok először ágyba a párotokkal? Tudom az a bizonyos 6 hét, de valakinek volt ez több vagy kevesebb? Fájt? Nekünk most telt le a 6 hét, de én valahogy tartok az "első" alkalomtól, kicsit még mindig fájdogál, orvoshoz jövőhéten megyek a 6 hetes vizsgálatra. Kinek milyen tapasztalata van? Persze természetes szülés utániak érdekelnek leginkább :)
2018. jan. 18. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hetes kontrollt mindenképp várjátok meg, akármennyire is jól vagy!

Mi mindkét szülésem után megvártuk a kontrollt, az első szülésem után pont a 6. héten, a második alkalommal viszont 7 hét múlva jutottam el a dokimhoz. Megvártuk, hogy zöld utat kapjunk.

2018. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb anyuka azt mondta nekem, hogy nem bírták kivárni, mert ugye a terhesség utolsó heteiben sem érintkeztek már és hát hiányzik.. Mi kivártuk. Nekem bizony nagyon fájt, nem csak az első... De egy idő után olyan lesz, mint régen 🙂. Jah,és természetes úton szültem, úgy, hogy repedtem is..
2018. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
6 hét utàn. Tóbb moit 1 évig fájt, utána kezdett visszatérni a normális kerékvágasba. Mire teljesen jó lett másfél év volt. A szoptatás miatt volt, szépen gyógyult minden.
2018. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét szülés után fájt az ekső pár alkalom. Kivártuk a 6 hetet
2018. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi is mindenképpen kivárjuk a 6 hetes kontrollt, őszintén szólva attól is tartok, hogy megvizsgált az orvos, mert én is repedtem nagyon sokat, oldalra befele, minden fele. És még rendesen fájnak a hegek :(
2018. jan. 18. 15:06
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Na, én 6 hónapot vártam ki egyenlőre, semmi kedvem hozzá, férjem sem erőlteti.
2018. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Kb 3 hónappal utána, bár libidóm kb 1 évig a béka feneke alatt volt...

Olyan volt, mint előtte

2018. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A 6 hetes kontroll vizsgálat nem fájt?
2018. jan. 18. 15:26
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Az 5. héten, mert akkorra hívott vissza az orvos, és szabad utat kaptunk. Az elején fájt, nem is tudtuk rendesen csinálni, de direkt minden héten akartam egyszer, és pár alkalom után jobb lett, mint előtte.


Négy hónapja szültem természetes úton, gátmetszéssel, de most már egyáltalán nem fáj, és a libidóm is nagyon jó állapotban van. :)

2018. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 6-8 héttel. Kicsit furcsa volt, eleinte kellemetlen de végül nem volt gond.

Síkosítóval készüljetek, mert gyakori ilyenkor a szárazság.


Megjegyzem, nekem 1 év után is érzékeny a gátmetszés helye.. Nem fáj, de nem kellemes ha ott valami hozzámér.

2018. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!