Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, ha az első napokban,...

Normális, ha az első napokban, hetekben hármasban szeretnénk lenni a babával itthon?

Figyelt kérdés

Apukám messziről jönne és ő már a szules indulásakor jönne.

Ezzel nincs is baj, viszont mivel messziről jönne, biztos maradna par napot.

És gondolom nálunk aludna.

Látogatók rendben és persze jöjjenek is, de valahogy nem kívánom, hogy a kórházban is egész nap a férjemen kívül valaki ott szobrozzon, az meg hogy mikor megyünk haza és akkor is, az kizárt..

Más is érzett így?

Hogy kozoltetek ezt?

Itt tényleg az a probléma hogy ő több száz km-rol jön és az hogy vegyen ki egy szobát bunkosag, de akkor se szeretném ha nonstop itt lenne..


2018. jan. 22. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Mond meg neki hogy szülés után két héttel (vagy amennyivel akarod) jöjjön csak. Akkor már akár több napra. Nincs ebben semmi bunkó.

A kórházban általában nem lehet megnézni az újszülöttet csak üvegen keresztül (max apának engedik megfogni még)

Ő is jobban élvezné a normális unokázást pár héttel később. Meg nyugodtan mond meg, hogy csak először bele akarsz jönni a dologba.

2018. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Normális. De az is, hogy a nagyszülő azonnal látni szeretné az unokat. Mivel nálatok nagy a távolság, nem nagyon lehet megoldani a beontest a kórházba, meg nézi, aztán hazamegy, majd x idő múlva újra meglatogat. Le lehet ülni vele és elmondani, hogy szeretettel fogadod teszem azt egy órára, de utána de szeretnél egyedül maradni a gyerekkel és a pároddal, hogy össze tudjatok szokni. Értelmes ember még fogja érteni
2018. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk úgy volt, hogy anyósom jött, mikor indult a szülés, és itt volt, míg haza nem jöttünk, vigyázott a nagyobbik gyerekre, rendezte a lakást, mikor hazajöttünk még itt volt néhány órát és ment haza. Engem mondjuk nem zavart.
2018. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Normális. Az önzőség emberi tulajdonság.
2018. jan. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én ezen nem idegeskednék, mert hacsak nem alapítványi szobában leszel, a férjed se lehet bent non-stop. Sőt a legtöbb helyen egyáltalán nem.
2018. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Mond meg egyszerűen, hogy majd mikor a pici 2 hetes lesz akkor jöjjön. A kórházakban nem lehet bent a kórterembe látogató, hanem a folyosón lehet fogadni (ahol én szültem úgy volt, de ahol ismerőseim szültek ott is( ott meg azért kényelmetlen lesz egy idő után pl több órát eltölteni, miközben a baba sír, cicizteted, jönnek vizitre, nőgyógyászok, csecsemősorovosok reggel délután, meg te is néha lepihennél, sokat nem fogsz aludni, mert egy baba még sűrűn eszik, meg te is nyilván néha eszel majd, szóval nem lehetne ott egész nap úgysem, csak úgy egy fél órára beugrani látogatni meg nem érné meg utazni annyit. Indokold azzal ami szerintem igaz is, hogy (gondolom én) a férjed lesz otthon az első hetekben veletek, utána mikor ő már dolgozik jöjjön apukád, mert a segítség nagyon jól fog jönni!!!! hidd el! sokszor arra nem lesz időd hogy egyél, nehogy főzzél.

Szóval köszönd meg a segítségét, mert nagyon jól fog jönni, hogy jön és segít, ha ott aludna akkor sokat fog segíteni, mert egész nap ott lesz.

2018. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi megmondtuk,hogy nem szeretnénk ezzel senkit negbàntani,de az első pàr hetet hàrman szeretnénk tölteni.Màr jóval szülés előtt,hogy legyen idejük elfogadni.Vegyesek voltak a reakciók,de elfogadtàk.Ezalatt küldtünk képeket,videókat stb.Életem legjobb döntése volt,hogy így csinàltuk.Főleg,hogy az elején voltak nehézségek.
2018. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Még nem szültem, de mire aktuális lesz tisztázni fogjuk mindenkivel, hogy két, de minimum a kórházból hazakeveredés után egy héttel jöjjenek. Akkor is csak egy egy órára. Lehet h önző v bunkó vagyok. De ne jöjjön a nyakamra senki, amikor még gyermegágyis leszek. Meg pl "nem nagyon" akarok apósom előtt szoptatni, pedig ha a baba éhes... Na mindegy. Szerintem kedvesen el lehet magyarázni, hogy neked, hogy a legjobb. 22L
2018. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!