Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell magammal vinnem...

Mit kell magammal vinnem magamnak és a babának a Pécsi Klinikára szüléshez?

Figyelt kérdés
Novemberben fogok szülni, és érdekelne, hogy mi az ami van, és mi az amit vinni kell magamnak és a babának.
2008. okt. 26. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont ma egy éve szültem ott :) Hát magadnak amit általában szoktak vinni a kórházakba. Szóval hálóing a szüléshez, meg még külön néhány a kórházi napokra. Köntös is kell. Aztán persze papucs (fürdéshez és járkáláshoz), tusfürdő/szappan, bugyik, stb. Betétet napi egyet vagy kettőt adnak ha jól emlékszem.

A babának adnak napi két pelust, de az nem elég, te is vigyél egy csomaggal, popsitörlőt is vigyél. Popsikrém van. Ruhát adnak.

Sok helyen kell evőeszközt vinni, nos az étkezésnél adnak, de ha hoznak be neked valami finomat, akkor jobb ha viszel sajátot, meg konyharuhát, szalvétát. Poharad legyen. Az az igazság, hogy jó az ellátás, de nem főznek valami jól szerintem.

2008. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és Isten éltesse sokáig a picit!
2008. okt. 26. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Minden ok., amit az előző válaszoló írt, csak még annyit, hogy evőeszközt nem adnak automatikusan, csak ha kérsz. Jobb ha viszel magaddal. Plusz szalvétát, wc-papírt. Az étel tényleg nem valami finom, ha nem kell majd valamilyen diétát betartanod, jobb, ha arra a pár napra egyszer-kétszer kérsz majd valami hazait. (15 hónapja szültem.)

-Macska-

2008. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!