Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4. csaszar? Mik a tapasztalatok?

4. csaszar? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

11,9 es 2 eve volt csaszarom.mindhatom gyerkoc fiu.kicsit foglalkoztat a gondolat,hogy talan a kovi lany lenne.fiatal vagyok,anyagi helyzet engedne.de rendesen bennem van a felsz,hogy esetleg korhazban kellene toltenem heteket.

Van itt olyan akinek 4 csaszarja volt?hogy birta a heg?a mar meglevok hogy viseltek az esetleges korhazban tolott idot?

Meg 1 evet minimum varnek,amig a pici is ovis lesz.


2018. jan. 25. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Off: Csak azt tudom, hogy amikor nekem az első volt, bejött a kötözős néni és leszidott, hogy mertem vállalni a terhességet, micsoda komplikált műtét volt, mekkora a kockázat és ekkora felelőtlenséget, és örüljek, hogy élek, ja és nehogy eszembe jusson még egy. (Előtte több hétig bent feküdtem, totál megijedtem, hogy miről maradhattam le.) Aztán pár perc múlva visszajött és bocsánatot kért, mert összekevert egy negyedik császárossal. Aki ezek szerint mégis "megúszta".


[link]

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

[link]

[link]

[link]

2018. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerős anyukának 6 császára volt és nem volt soha semmi gond. Másik ismerősnek az első sürgősségi császár sikerült úgy, hogy később sok panasza maradt.

Szóval orvos függő, ki mennyire szépen műt...

2018. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem julius elejen lesz a 4 dik csaszarom ,a 3-dik 2 eve volt,fb-n van egy csopi 4 csaszarmetszes a neve,ha gondolod lepj be oda,ott sokan tul vannak rajta,vagy most terhesek a 4-dikkel ugy mint en.
2018. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!