Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális 2. szülés után ilyen...

Normális 2. szülés után ilyen jeélegű fájás?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan gorcsolok, baba cicizésénél majd megorulok annyira fáj. Hosszan tarto gorcs, kb. Ujra vajudok érzés. Mellettw derekam leszakad. Volt hányinger érzetem is gorcsoknél.

2.baba, tegnap szuletett



2017. jún. 24. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rosszból írom, de ha tegnap született, akkor még a kórházban vagy. Sétálj el a nővérpulthoz, vagy az ügyeletes orvoshoz és kérdezd meg. Szoptatás közben oxitocin termelődik, és az okozza a méhösszehúzódásokat, de nem tudom milyen erősségben normális.
2017. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lepény egyben jött ki?
2017. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1.válaszolóval, lehetőséged van szakembereket megkérdezni, én azt nem értem ha egész nap erősen görcsölsz miért nem tetted már meg, biztos rádnyitotta ajtót a nap folyamán pár nővér.
2017. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyugi már megkérdeztem, de nem mindenkinek van mindjárt osszeesek ugy dáj gorcs,de normális. Csak érdekelt, másnak enyhébb elvolt-e jellegu volt, vagy volt,hogy alig birt meglenni kb.
2017. jún. 24. 23:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Babás részt is tudom, oxy miatt, 1.nél is volt,de ott enyhe.mensis. nem mindenki egyforma csak ezért tettem fel a kérdést. Nektek hány napig tartott az lyen jellegu.
2017. jún. 24. 23:05
 6/9 A kérdező kommentje:
2.egyben meg is "kellett" nézni:D doki elmagyarázta :D
2017. jún. 24. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Többedik babáknál erősebbek az összehúzódások. Volt a kórházban egy 4. babás szobatársam, ő nagyon megszenvedte ezt, jelezte nővéreknek többször is de annyit mondtak normális.
2017. jún. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális.Harmadiknál azt hittem elpusztulok.De nyugi napról-napra jobb lesz.1-2 nap és mar alig fogod érezni.Kitartas.
2017. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3.nál azt hittem megint megszülök.Azt mondták minél többedik gyerek általában annál jobban fáj és annál lassabban húzódik össze a méh.
2017. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!