Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhlepény érettsége összefüggé...

Méhlepény érettsége összefüggésben lehet szülessel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


38 hetes kismama vagyok, és megállapították, hogy 3. Fokban érett a méhlepényem. Babám kis súlyú, 36 hetesen csak 2400 grammra becsülték. Áramlás múlt héten még jó volt...

Szerintetek kihúzhatom így még a kiírtig, a baba ilyenkor érezheti, hogy elöregedett a lepény és ettől beindulhat, vagy elkezd egyszer csak fogyni odabent? Aggódom érte.

Köszönöm ha válaszoltok!


2018. febr. 12. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3-as volt 36 hetes kortól, a kiírt nap indult be a szülés. Ha rendesen odafigyelnek rátok, nem fog fogyni a baba. A méhlepény simán húzhatja még hetekig is, de ha mégsem, vagy beindul magától, vagy indítják a szülést, ha már nem látja el a méhlepény a funkcióját.
2018. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30 hetesen màr 3 as fokban volt érett a méhlepény,39+2 re szültem a lányom.Amig a keringés rendben van addig minden ok,
2018. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38 hetesen 3-as fokban volt érett a méhlepény és 2nappal később szültem a kiírtnàl. Ha az àramlàs jó nincs baj. Illetve sima uhon is és 4Dsen is azt mondtàk óriási a babàm 5kgra saccoltàk. 3380-al született. Kitartás és ne aggódj
2018. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagykonyv szerint igen, azt tanultuk,hogy 3as lepénynél tudja a szervezet a dolgat es altalaban megindul magatol a szules. Az eletben ugye tudjuk h sajnos nincs mindig igy. De nagy atlagban szules megindulast eredmenyez.
2018. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az miatt aggódom inkább, hogy nem kérték hogy újra menjek, a papíromon pedig ez áll, hogy 3.fokban érett... Pedig azt gondolnám így folyamatos ellenőrizni kellene nekik az áramlást. A kötelező heti nstn kívül pedig nem írtak elő mást.

Akkor ezek szerint megindulna a baba, ha gond lenne a lepennyel? Ez kicsit megnyugtat..

2018. febr. 12. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Hetente jarsz nstre ott ratudnak nezni..
2018. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvileg van 3/4-es fok is. Szerintem a látott kép és a számok (áramlás) megjósolják, hogy mennyire sűrűn kell odafigyelni. Az nst-ről is virít ha baj van. Egyébként nyugi és nagyon figyeld a magzatmozgást, a szülészetről nem küldenek el vizsgálat nélkül, ha nem mozog.

1-es voltam

2018. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🙂
2018. febr. 12. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. héten lett 3. fokban érett. Babám súlya csökkent, alig volt több két kilónál.

Szerdán a doki kiírt következő hét hétfőre császárra, csütörtökön hajnalban spontán elfolyt a magzatvíz!Tudja a bébi, hogy mikor kell jönni!

2018. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!