Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszoba borotválás, hogy...

Szülőszoba borotválás, hogy készültök?

Figyelt kérdés
Pár hetem van a szülésig. Azon gondolkodtam, bénázzak a tükörrel, vagy egy az egyben leborotváljak ott mindent? Ti hogy készültetek előre erre, ha készültetek?
2018. febr. 14. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Én még nem terhesen is vakon csinálom, víz alatt, terhesen se volt másképp kitapogattam, nem vágtam meg magam.

Jó is volt mert szülés napján mondta is szülésznő hogy nem lesz szükség borotválásra pedig 3 napos volt a borosta, kórházi borotvák álíltólag nagyon életlen, rossz minőségű borotvák.

2018. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ciki, ha az egészet leszedem? Mert úgy sokkal egyszerűbb...
2018. febr. 14. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Én mindig teljesen leborotválom az egészet! Szerintem nagyon béna ez a meghagyok egy csíkot dolog pl, az ember a lábán sem hagy...

Nekem terhességen kívül is akkora hasam van/volt, mint aki a 7. hónapban van kb, úgyhogy mindig vakon csinálom...

2018. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert szivecsket akarsz hagyni vagy baba alakot vagy mi? Az sokkal cikibb, mint a sima. Szerintem a nok tobbsege, aki szortelenit ott, leszedi az egeszet
2018. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nem is agyalok ezen tovább, köszi nektek!
2018. febr. 14. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Évek óta gyantáztatok havonta szemöldöktől lefelé mindenhol, nem tervezek ezen változtatni terhesen sem(egy idő után nem fájdalmas, csak az első 10-20 alkalom) :) Nem ciki, ha teljesen le van szedve, sőt :)
2018. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Hihetetlen, hogy a nők mit össze nem tudnak szenvedni ezen, holott az égvilágon senkit nem érdekel, milyen a fazonod ott.

Szülőszobán dolgozom, de éppen pont azt nem szoktam figyelni, hogy milyen a szőrzet. A szülésznő is csak a kitolásnál a gátmetszés helyét leszedi és ennyi. Ha meg császárra kerül a sor, akkor felül.

2018. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Én kb. a 35. héttől mindig full csupaszon tartottam a biztonság kedvéért. De ki előtt lenne ciki? A dokid látja addig, meg szüléskor a szülésznő, őket hidegen hagyja a fazonod hidd el. :)
2018. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig csupasz.terhesen is az volt,szülés előtt egy nappal borotváltam le.
2018. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig teljesen leszedem,terhesen is.Sokkal egyszerübb mint a fazonnal bajlódni. Szülésnél senkit nem fog érdekelni (még téged sem),hogy borostás vagy-e. Az orvos is és a szülésznő is látott már mindent ami csak lehetséges odalent :)
2018. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!