Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan aki kigyógy...

Szanyú kérdése:

Van köztetek olyan aki kigyógyult a szülés utáni depresszióból?

Figyelt kérdés

Kinek hogy kezdődött? És hogy múlt el?

Hirtelen elmúlt vagy szép fokozatosan?

Mik voltak a tünetek?

Nagyon érdekelne mert szerintem nekem nem szülés utáni depresszióm van...



2018. febr. 23. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem olyan fajta volt,hogy pánikoltam mindenen és bepánikoltam ha egyedül voltam az ikrekkel. pár hét alatt elmúlt. szédültem is és hányingerem étvágytalanságom volt.magne b6 sokat segített és hogy teljesen egyedül vagyok az ikrekkel. bele a mélyvízbe. nincs időm pánikolni. na meg látom,h megy. bocsi a szar írásért de a fiam rajtam alszik. amúgy gyógyszeresen is lehet gyógyíttani. sztk pszihiátriát hívd fel.
2018. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem 1 pánikrohammal kezdődött amikor a fiam 3 hónapos lett.Azóta nincd megállás...elötte viszont semmi bajom nem volt.Ezért gyanús nekem...
2018. febr. 23. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!