Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor császármetszes vegezene...

Amikor császármetszes vegezenek rajtad akkor lehet erezni azt, hogy vagnak vagy hogy mukodik?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen.vagyis azt érzed hogy rangatnak :D fájdalmat nem!kellemetlen.

Vagyis én igen éreztem mert nem jól szúrták az érzéstelenítőt igy altattak amint kivették a kicsit.

2018. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Azt mondják legtöbben csak azt érzik mintha húznák-vonnák őket. Nekem nem hatott az érzéstelenítő így mindent éreztem míg el nem altattak.
2018. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De amikor vágnak az is erezhető?
2018. febr. 23. 17:11
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
én semmit sem éreztem. rángatást sem
2018. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A vágást nem érezni. De a matatást igen, érdekes, kellemetlen érzés. Nekem előtte szóltak, hogy ne érjen váratlanul.
2018. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy voltam, mint az 5-ös. A vágást egyáltalán nem érezni és a varrást sem, csak hogy minta húznának-vonnának, de egyáltalán nem fájt. Nekem is szóltak elôre, h ne lepôdjek meg.
2018. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
magát a vágást nem érzed. azt viszont igen, mikor széthúzzák a hasfalat. Ahogy írják előttem is, rángatást érzel, mintha gyúrnának, húznának, feszítenének olyan, közben egyébként egy egészen más izgalmi állapotban vagy (vagy épp a feltörő gyomorsavval küzdesz) szóval ne aggódj, nem fájdalmas lesz, inkább fura.
2018. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a húzás-vonást sem éreztem.
2018. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Három császárom volt, egyszer sem éreztem semmit, a legalsó bordámtól lefelé totál érzéketlen voltam a gerincérzéstelenítő beadásától számított kb. tizedik másodperctől kezdve.
2018. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindkét császárnál lassabban hatott az érzéstelenítő, mint az átlagnak, így mindkétszer éreztem, amikor elkezdtek vágni. Szóltam, hogy érzek mindent, vártak, csipkedtek, jelezni kellett, hogy milyen érintést érzek (egyszer csíptek, egyszer kopogtattak, stb), majd miután hatott az érzéstelenítő, már csak rángatást éreztem, meg amikor felülről elkezdték tolni a gyereket, az volt kellemetlen.
2018. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!