Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányinger, étvágytalanság...

Hányinger, étvágytalanság lehet a szülés előjele? Mennyi időt kell mérni a rendszeres fájásokat, hogy kizárjam, nem jóslókról van szó?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva, olyan 6-7 perces fájásaim vannak 20 perce, de gondolom ez még kevés az induláshoz. Valamint iszom a szokásos, amúgy imádott reggeli banánturmixomat és nagyon nem esik jól...
2008. okt. 28. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj tovább. 6-7 perc elég rendszeres....
2008. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bizony én sem várnék tovább!

Mellesleg irigy vagyok! Engem holnapra írtak ki, de még semmi... :(

Könnyű szülést Neked! :)

2008. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még sétálnék egy kicsit a házban, lakásban. Nem sokat, csak negyed órát és megnézném azt, hogy séta mellett is jelentkeznek rendszeresen a fájások, vagy sem. Legalábbis nekem a szülésznőm azt mondta, hogy ezt mindenképpen próbáljam ki, mielőtt berohanok a kórházba, mert ha mégsem az, akkor a sétálgatás hatására elmúlik és csak feleslegesen megyek be...
2008. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz :)A saját példámból okulva, várj még, hogy erödődik e, elmúlik e pihenés, mozgás hatására..nekem többször volt több órán keresztül tartó rendszeres, 5 perces fájások, de még mindig egyben vagyok.És azt mondják, tuti tudni fogjuk, ha valódi fájásokról van szó! Könnyű szülést, kitartás!:) 39 hetes pocakos
2008. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, már ptóbálkoztam zuhanyzással, pakolászással, visszafeküdtem, de igazából semmi változás, úgyhogy lassan indulok - csak a dugó miatt nem érnek ide értem... Amúgy a fájások olyan 4-5 percesek most. Jaj de jó lenne, ha nem lenne vaklárma!!!
2008. okt. 28. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Szurkolunk! Van egy olyan érzésem, ha tényleg nem múlt el ezek hatására, hanem még gyorsult is a folyamat, akkor ez már a szülés lesz! Ne pánikolj be, kezeld higgadtan, amennyire csak lehet, dugó ide, vagy oda, bekerülsz a kórházba. Bár ez minden szülőnő rémálma, gyakorlatilag minimális százalékban fordul elő, hogy valaki nem ér be időben a kórházba. Irigyellek és könnyű szülést! :-)
2008. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Újra itthon - teljesen elkeseredve... Természetesen ahogy beültem CTG-re, minden elmúlt, ahogy felálltam, minden folytatódik... Méhszáj zárva, azt mondták, ez még csak jósló... Kérdem én - akkor honnan a viharból fogom tudni, hogy valóban menni kell? Ez már most is fájt nekem vagy 4* annyira mint egy mensis fájdalom. AZt mondták, érezni fogom, én erre éreztem...


Na mindegy, most tanácstalan vagyok és kicsit tartok is attól, mi lesz - itthon, egyedül...

2008. okt. 28. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia hidd el tudni fogod!Azok nagyon fájnak!Meg másmilyenek,mint a jósló fájások!Az körbe nyilall.Nekem mindez megvolt,10ujnyira kinyiltam,csak a babókám nem akart leereszkedni igy a végén császároztak.De az már megmentés volt a számomra!Sok sikert és könnyü szülást kivánok neked!!!!
2008. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!