Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki fog augusztusban szülni?

Ki fog augusztusban szülni?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Milyen vizsgálatokon vagytok túl?

2018. márc. 1. 17:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9-es, meg tudtátok már a nemét? :) én 28-án megyek UH-ra, reménykedek, hogy akkor már látja a doki
2018. márc. 14. 08:15
 12/19 anonim ***** válasza:

9-es vagyok


Nem, még mindig nem tudjuk a nemét mert újra eltakarta a köldökzsinór! :))


Mi pedig 26-án megyünk legközelebb, ekkor leszek kb. fél idős. Hát remélem hogy most már ki fog derülni.

2018. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Kisfiam lesz. :))

2018. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én augusztus 11-re vagyok kiírva, csak gyanús, hogy lány, de nem mondták biztosra (van már 2 lányom.)

Nekem a vérnyomásom alacsony, pulzusom magas, ezek okoznak kellemetlenséget, de más baj nincs. Elvileg jövő héten kell menjek terhesgondozásra, utoljára 18 hetes genetikán voltam. :)

2018. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok? Mi történt azóta? Én már túl vagyok a 20 hetes ultrahangon, kislany és 390g volt, azóta 23 hetes és 3 napos!! :)
2018. máj. 6. 20:23
 16/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)

#14 vagyok, az enyém is kislány, mostmár biztos, 26 hetes vagyok, 24 hétnél mérték 658 grammra :)

2018. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Gratula!:)

Masodik vagyok. Nekem egy kisfiam es egy kislanyom lesz!:) 23+4 naposak vagyunk:) nekem sulyt nem mertek:( de minden rendben veluk,fejlodnek!:) csak turelmetlen vagyok .. Nagyon szeretnek mar babazni!:)

2018. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

sziasztok! 7. vagyok.


Végül mégiscsak elmentem a cukorterhelésre múlt héten, 4,2 lett, úgyhogy minden oké. A vérképem is tökéletes, szerencsére. Nekem UH csak június közepén esedékes, addig biztosan nem tudjuk meg, mit hord a lába között.

A hasam növekszik, én hatalmasnak érzem/látom így felülről, mások azt mondják, kicsi. :)

Remekül érzem magam, csurig vagyok energiával és szexuális vággyal, úgyhogy minden a legnagyobb rendben.


Majd lassan jön a "terhesebb" része a várandósságnak, de addig igyekszem kihasználni az időt.

2018. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek, Örülök, hogy jól vagytok, minden rendben nálatok! :) Én is voltam a 16. héten cukorterhelésen, az inzulinrezisztencia miatt volt ilyen hamar, de jó lett az eredmény, jövőhéten pedig megyek a 24. heti cukorterhelésre. Ti dolgoztok még? Én a héten utoljára, utána táppénz :)
2018. máj. 9. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!