Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hirtelen több előtej megjelené...

Hirtelen több előtej megjelenése jelentheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 38+3. Programozott császárom lesz 39+3-n, hétfőn kórház, jövő szerdán császár.

De ma az eddigi pár csepp előtej helyett sokkal több előtej szivárog/folyik, nagy cseppekben.

A hasam is fáj, de ez csak jósló szerintem.

NST-n a gép hétfőn 30-65 közötti fájásokat mutatott.

A hétfői Uh-n a baba súlya 3303 gramm volt, tehát már nem túl kicsi a baba.

Szerintetek a szülés közeledtét jelzi a több előtej?


2010. jún. 9. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az előtej nincs kapcsolatban a szülés időpontjával olyan módon, hogy van, akinek sok van, van akinek meg egyáltalán nincs.

Minden esetre azon kívül, hogy "felfogod", egy melltartóbetéttel, nem kell csinálni vele semmit.

A görcsök már annál inkább "gyanúsak" lehetnek, de amíg nem jönnek rendszeresen, és nem tartanak legalább 40-60 másodpercig, addig ez sem gond.

Gondolom arra az esetre is van forgatókönyvetek, hogy mi van, ha előbb beindul, ami nincs kizárva... :o)

Figyeld a jeleket, és ha kell, szólj az orvosodnak. (Inkább kétszer "tévesen", mint hogy aggódj feleslegesen)

Hamarosan már babázol!

Legjobbakat!

2010. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én már a 30. héten beterítettem tejjel az ágyat és 42.en szültem.
2010. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Akkor még nincs itt az idő, remélem kitart a baba legalább hétfőig, akkor kell befeküdnöm.

Olyan furcsa, mert első babát várjuk és még minden új... Tegnap voltam az orvosomnál, a méhszáj a 33.héttől 2100, de azóta nem nyílt tovább. Vele mindent meg tudok beszélni és kérdezni is bármit lehet tőle, de ezt az előtej dolgot elfelejtettem.


Köszönöm mégegyszer Nektek :)

2010. jún. 9. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valami eü gond miatt van a programozott császár, akkor szólj az orvosodnak, nehogy beinduljon a szülés.
2010. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, gondolod? Akkor a biztonság kedvéért holnap reggel felhívom.

Igen, eü ok miatt lesz császár, szembetegség miatt.

Köszi Neked is.

2010. jún. 9. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak sajat tapasztalattal szlgalhatok.Elso babaval befektettek a korhazba koraszules veszelye miatt.33 hetesen nyitott mehszaj,kemenyedes es hirtelen megnott az elotej mennyisege is.

Azt nem tudom hogy rendesen hogy is alakul,de ha az orvosod ilyen kedves batran kerdezd meg.

2010. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló, végül mikor szültél, hányadik héten?

Hívtam ma az orvost, azt mondta ha nincsenek fájások, akkor semmi gond, nem kell bemennem a kórházba. Úgyhogy marad az, hogy hétfőn reggel megyek be csak.

2010. jún. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!