Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy nem akarok magánklinikán szülni? Nekem már a fogadott orvos is bőven elég.

Figyelt kérdés

Ikreket várok és elég komplikált terhességem van a fekvésük miatt, ezért is fogadtunk orvost. Viszont a városunkban van egy jóhírű magánklinika, férjem egyre többet nyüstöl, hogy menjek oda szülni.


Nekem már a fogadott orvos-féle sznobságtól is herótom van, de rájöttem hogy ez azért kell, nehogy a babáinknak baja essen a szülésnél. De attól nem esek hasra, hogy 3 napot ki kell bírnom pár emberrel egy szobában és ha száraz zsömlén kell élnem az se érdekel, úgyis kapok otthonról kaját.


A pénzünk meglenne hozzá, de nekem nem kenyerem ez a kivételezés dolog, én megszoktam a nem nagylábon élést fiatal koromban, szóval ma már hiába keresek jól, akkor is megnézem, mire költök.


Hogy értessem meg vele, hogy azt a pénzt inkább a gyerekre költöm?



2018. márc. 6. 18:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én sem nennék bele a maganklínikában. Írtad, hogy komplikált terhesség, valószínűleg előbb is fejezed, majdnem 100%, hogy a gyerekek koraszülött osztályon kötnek ki, ami csak államiban van. Biztos felüdítő élmény lesz a férjednek benn aludni veled a magánba, míg a gyerekek az államiban lesznek. Valahogy verd a fejébe, hogy a ti érdeketek ott szülni jelen helyzetben.
2018. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!