Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 héttel túl léptem az időt....

1 héttel túl léptem az időt. Ebből lehet császármetszés? Többi lent

Figyelt kérdés

Ma azt mondta a doki hogy hétfőn megnézni a méhszáj állapotát s eldönti hogy hétfőn vagy kedden beinditják

Ebből lehet még császár?


2018. márc. 9. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az indított szülések elég nagy százalékából császár lesz. 😕 Én 3 napig vajúdtam a zselétől, de semmit sem tágultam, végül mekoniumos víz miatt lett sürgősségi császár.
2018. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Sógornőmet mindkét gyerekével indították. Egyik sem lett császár végül.

A kislánya 40+6ra a kisfia 41+4re született.

2018. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Lehet. Nekem is inditott volt zselèvel. Gondolj arra hogy ilyenkor már jobb ha megszületik bárhogy is, mert bent már kockázatosabb neki.
2018. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én jobban örülnék ha császár lenne egyből

Valahogy ettől a beinditástól tartozkodom

2018. márc. 9. 16:27
 5/18 A kérdező kommentje:
És az a baj hogy méhösszehúzódásaim sincsenek
2018. márc. 9. 16:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak, de nálunk 6 nap után inditottak zselèvel. Simán megszültem tőle, igaz azonnal 1-2 perces erős fájásaim lettek. Könyörögtem a dokinak a császárèrt pedig az volt addig a legnagyobb fèlelmem. Szerencsére nem ment bele. Először mindenkèpp azzal próbálkoznak. Ha teljesen zárt a mèhszáj zselèvel, ha nyilt már valamennyire akkor ballon vagy burokrepesztés. Gondolj arra hogy bárhogy is de jobb már kint neki. Kitartást
2018. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 9. 21:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 41+2 napon szültem 41 évesen, indítottak es nem császár lett. Zeró jele volt hogy valaha a világra akarna jonni a gyerek.
2018. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És nagyon nehéz volt?
2018. márc. 9. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
41+3 napra született a kisfiam. Indították én tűröm a fájdalmat,de kegyetlen volt végig ctg nem nagyon mozdulhattam,be volt kötve az oxitocin az orvos kézzel tágított na annál azt hittem ennél rosszabb nem lehet. Végül kaptam EDAt nem éreztem,hogy fájt volna. Viszonylag hamar szültem 9 óra alatt megvolt a pici. De ugye össze függő fájdalom volt. Valahogy a szülés az én fejemben úgy volt,hogy a fájások között lesz szünet hát nálam nem volt. Viszont én azt mondom,hogy megszenvedtük mind a ketten a baba is én is. De nem bánom,hogy így történt,ahogy kibújt a fájdalomnak lőttek. :) Kitartás szép szülést
2018. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!