Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kotelező megvárni a 6 hetet...

Kotelező megvárni a 6 hetet szüles után?

Figyelt kérdés
jonapot kivanok ! Elmeselnem a tortenetem... ! 19 eves lany vagyok egy par hete kiderult hogy a babam nagyon beteg es nem maradhat meg...21 hetes kismama voltam amikor elvettek tollem ! Ez ugy tortent hogy megkellett szulnom viszont egeszen mas folyamata volt...eloszor 5 darab tagitopalcikat tettek fel majd oxytocint kaptam folyamatosan hogy beinduljon a szules (nem biztos hogy jol irtam le az injekcio nevet) azutan megszultem es utanna meg csinaltak egy mutetet ! Ennek 3 hete...a parommal szeretnenk nemi eletet elni eleg fiatalok vagyunk es kivanjuk egymast nagyon viszont nem tudom hogy ezzel is kikelle varni a kotelezo 6 hetet mert ugye nekem se gatvarratom nincs es masrol sem tudok tegnap voltam orvosnal es azt mondta minden szepen visszahuzodott a helyere!az anyosom azt mondta hogy o szules utan egy hettel mar szexelt es ezzel elegge osszezavart a kerdesem az lenne hogy mekkora baj lenne abbol ha 3 het utan esetleg probalkoznank a szexel ?

2018. márc. 29. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Egy ép érzésű 18 éves "fiú" ugyanúgy "meggyászolja" a gyermekét és nem akarja 3 héttel az eset után telibeverni a barátnőjét, mint egy idősebb.

Ez nem a koron, hanem az értelmi képességeken és EQ-n.

2018. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Először még sajnáltalak... de rákell jönnöm ,hogy kár volt ... Nem tervezett baba volt oké.. engem sokkalta jobban megviselt az ,hogy nem tarthattam meg a babámat.. én még fél évvel utána is zokogtam miatta . Nem ,hogy én a párom is .. és itt jön a hatalmas különbség .. igaz az én párom 27 éves de felfogta ,hogy miért nincs szex stb .. söt .. tovább megyek . Őt is ugyanúgy megviselte az egész. Te komolyan szültél volna egy gyermeket egy ilyen FIÚnak? Igaza van a válaszolóknak .. hiába is háborogsz itt... kérdeztél és mindenki leírta a helyzetet ..amit te nem látsz ..
2018. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
47%
3 héttel császár után mi már együtt voltunk,a doki engedte,mi pedig akartuk.Védekeznetek gumival kell a fertőzés és a terhesség kivédése miatt.Sajnalom a babadat,szörnyű lehet.Az sem lenne jobb,ha magadba roskadnál és depressziós lennél emiatt menne tönkre a kapcsolatod.Ha úgy érzed készen állsz legyetek együtt,de azért egy orvost kérdezz meg erről,ő látja hogy milyen állapotban vagy.Ha viszont csak a kedvéért csinálnád,próbáld meg más módon...Attol,hogy 19 éves és nem tervezett a baba még megviselhette az elvesztése,de nem szabad hogy ezen kattogjon,folytatnia kell az életét.
2018. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!