Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor lehetek egyutt a paromma...

Mikor lehetek egyutt a parommal? Muszaj megvarni a 6 hetet?

Figyelt kérdés

mar nem birunk magunkal:)

12 napja szultem gatvedelemmel. 2 kulso es 2 belso varrasom van, nem volt vele eddig gond, nem faj , nem szur, nem eget.


2008. nov. 10. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Nem fog összedőlni a világ ha nem várjátok ki a 6 hetet, ezt csak tanácsolni és ajánlani szokták. De ha nem fáj és nem bírtok magatokkal, akkor szerintem nem lesz gond.

üdv. Csilla

2008. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Veszélyeztetett terhes voltam,mert mindig bevéreztem..Nehezen de kibirtuk(nagyon szerettünk volna babát nem kockáztattunk)Szülés után mondtam a dokinak a 6 hetesen,hogy nem birom tovább,szexuális tartalmu álmaim vannak..azt kérdezte miért nem kaptam el idáig az embert???!!!Ebből kiindulva csillapítsátok vágyaitokat!
2008. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem csak a gátseb, vagy a hüvely sérülései miatt nem javasolt a szex 6 hétig. A méh ennyi idő alatt húzódik össze, ezalatt gyógyul meg a placenta helye, és rendeződik belül minden a helyére. A szülés utáni pár hétben még van bent a méhben eleven seb, gyulladásra halylamos terület. Ilyenkor még nagy a fertőzés kockázata. Ezért nem javasolt a szex, és az ülőfürdő sem. Ha nem is bírjátok 6 hétig, de a 12 nap még nagyon korai szerintem! Tartsatok ki még egy kicsit a saját egészséged érdekében!

2008. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!