Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki vigyázott a nagyobb gyerkőc...

Ki vigyázott a nagyobb gyerkőcötökre, amíg te és a férjed szülni mentetek a kistesóval?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van kéznél nagymama, barátnő?
2010. jún. 11. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondanám,hogy kéznél van,mert se elötte,se azóta nem vigyázott rá a nagymama,de amíg mi szültünk addig ő vigyázott rá... :)
2010. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Én még ugyan nem szültem meg a másodikat még,de se barátnö se nagyszülö nem lesz itt.Mi majd a sogoromat kérjük meg,hogy amig mi szülünk addig vigyázzon a "nagyra".Bár ha megint éjjel szülök akkor nem tudom mi lesz.
2010. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem anyukám fog majd rá vigyázni, nem messze lakik tőlünk szerencsére.
2010. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Kislányom hajnalban kb. fél 5 körül döntött úgy,hogy meg akar születni,a fiunk meg ott aludt mellettünk az ágyában,igy hivtam anyukámat és ő jött, vigyázott a nagyobbikra,mi meg mentünk apával a szülőszobára. :D
2010. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

éN SZÜLNI MENTEM(AUTÓVAL)APA VIGYÁZOTT A NAGYOKRA.

SEMMI SZÜKSÉG NEM VOLT RÁ SZÜLÉSNÉL.

2010. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mi mindketten szeretnénk együtt szülni.

Talán sikerül októberig találni valakit, aki szívesen vigyázna a lányomra, és akire mi is szívesen rábízzuk.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 11. 15:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Először én is az hittem nem jön össze másodszorra az apás szülés. Anyukám bejelentette, hogy éjszaka ne számítsak rá. De ahogy közeledett a szülés, egyre ajánlkoztak az emberek. Van egy barátnőm, ő is terhes, egyből mondta, hogy bármikor szóljak. Ez jó, neki esetleg viszonozni is tudtam volna. A szomszéd is szólt, meg a védőnő is mondta, hogy vigyáz rá, ha nem munkaidőben lesz a dolog. A végén vasárnap este lett meg, úgyhogy mégiscsak a nagymama lett a megoldás.
2010. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm
2010. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nagylányom zsúrra ment épp...örültem is neki,hogy nem lát szenvedni,2-kor elment....negyed hatkor telefonáltunk,hogy a mamához kellene vinni...bár mi közel lakunk egymáshoz
2010. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 14. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!